Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТА РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СУЧАСНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ТЕХНОЛОГІЙ. 18 листопада

 
Tweet

Шановні користувачі бібліотеки БудІнфо, запрошуємо Вас взяти участь у семінарі для спеціалістів будівельної та житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів та проектантів:

ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТА РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СУЧАСНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
18 листопада 2014 року, м. Київ

Для участі необхідно надіслати реєстраційні дані: ПІБ учасника, реквізити організації ( для рахунку) за адресою: budbiz@budinfo.org.ua

Контактный телефон для реєстрації: 067 520-23-28

Перелік основних доповідей семінару:

1. Визначення вартості будівельних робіт та розрахунки за їх виконання в умовах діючих нормативних актів України. Нові нормативні документи та ДСТУ з ціноутворення у будівництві, проектування та експертизи проектної документації, технології і організації будівельного виробництва.

2. ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва». Зміни у порівнянні зі скасованим ДБН Д.1.1-1-2000. Нові особливості розрахунку складових вартості будівництва.

3. Нові ДСТУ елементних кошторисних норм. Правила переходу на нову нормативну базу довгострокових проектів і вже діючих договорів.

4. Зміни ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об\'єктів будівництва». Розмір прибутку та інших складових вартості будівництва, що залежать від категорії складності.

5. Актуальні питання визначення вартості ремонтних робіт.

6. Визначення та обгрунтування вартості матеріально-технічних ресурсів на всіх етапах будівництва згідно нового національного стандарту ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва».

7. Розробка і використання індивідуальних та укрупнених кошторисних норм (комплексних позицій) на стадії проектування та в ході будівельних робіт.

8. Об’єкти-аналоги. Їх вибір та використання при визначенні вартості будівництва, визначенні вартості проектних робіт, складанні календарних графіків виконання будівельних робіт.

За бажанням учасники семінару зможуть відвідати майстер-класи з експлуатації  кошторисних ПК, де провідні представники розробників кошторисного ПЗ демонструватимуть роботу нових функцій програм і розглядатимуть практичні задачі.

Організатори семінару: «АВК-Созидатель», ТОВ «Інкомсервіс», Методичний центр «Будівництво – сучасні технології», ДП «Фесто», ТОВ «Консалтингова компанія «Акцепт».

Вартість участі одного представника 872,00 грн. без ПДВ.

До вартості входить: участь у семінарі, альбом актуальної законодавчої бази в паперовому вигляді та на CD, надання консультацій електронною поштою, іменний сертифікат, обід, кава-паузи.

Регламент семінару: 930-1000 – реєстрація, 1000 - 1730 – проведення семінару.

Місце проведення: м. Київ, вул. Борисоглібська, 11. М. Поштова площа.

Для участі необхідно надіслати реєстраційні дані: ПІБ учасника, реквізити організації ( для рахунку) за адресою: budbiz@budinfo.org.ua

Контактный телефон для реєстрації: 067 520-23-28

 

 

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)