Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! Нові державні будівельні норми B.1.1-12:2013 "Будівництво в сейсмічних районах України"

 
Tweet

Шановні користувач онлайн бібліотеки БудІнфо, керівники та фахівці підрозділів з капітального будівництва підприємств та проектних інститутів, інженери проектувальники, спеціалісти по складанню кошторисів та юристи промислових підприємств та проектних організацій. Запрошуємо вас на семінар, на тему:

Нові державні будівельні норми B.1.1-12:2013 "Будівництво в сейсмічних районах України"

Семінар відбудеться 23 - 24 липня 2014 року в м. Києві, у конференц-залі Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро "Васильківська").

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

У програмі семінару:

1. Сучасний стан та перспективи розвитку нормативної бази будівельної галузі України.

Нечепорчук А.А., к.т.н., заступник директора інституту "НДІпроектреконструкція", м. Київ.  

2. Сейсмічна небезпека в Україні. Сучасний стан.

Кендзера О.В., к. ф.-м.н., заступник директора інституту геофізики ім. Субботіна НАН України.

3. Основні положення ДБН В.1.1-12:2013 "Будівництво в сейсмічних районах України" з урахуванням вимог ЕN 1991-1 (Єврокод 8).

Карти сейсмічного районування території України  та їх застосування.

 Немчинов Ю.І., д.т.н., проф., перший заступник директора ДП НДІБК з наукової роботи, м. Київ.

4. Програмна реалізація вимог СНиП II-7-81* і ДБН В.1.1-12:2013 «Будівництво в сейсмічних районах України» в програмному комплексі «ЛІРА-Windows» Визначення сейсмічних навантажень на будівлі та споруди.

Максименко В. П., к.т.н., завідувач лабораторією висотного та експериментального будівництва НДІБВ, м. Київ.

5. Надійність і довговічність залізобетонних фундаментів сейсмостійких будівель і споруд. Захист будівель і споруд від сейсмічних впливів з врахуванням характеристик ґрунтової основи і вимог ДБН В.2.43:2010.

Корнієнко М. В., професор кафедри основ і фундаментів КНУБіА, м. Київ.

6. Особливості проектування залізобетонних конструкцій з врахуванням вимог ДБН В.1.1-12:2013 "Будівництво в сейсмічних районах України".

Бамбура А.М., д.т.н., завідувач відділу ДП НДІБК, м. Київ.

7. Досвід науково-технічного супроводу проектування та будівництва нових та реконструкції існуючих об’єктів в сейсмічних районах України.

Гурківський О. Б., к.т.н., завідуючий лабораторією надійності залізобетонних конструкцій ДП НДІБК, м. Київ.

8. Проектування кам’яних та армокам’яних конструкцій з врахуванням вимог Державних будівельних норм та положень Єврокодів в сейсмічному будівництві України.

Визначення розрахункової міцності кладки на стиск при невідповідності нормативним вимогам характеристичних величин міцності каменів на стиск і на вигін.

Результати обстежень ряду будівель та споруд і рекомендації щодо підвищення їх сейсмостійкості за результатами виконаних досліджень.

Крітов В.О., к.т.н., завідувач відділу ДП НДІБК, м. Київ.

Для участі в семінарі запрошуються фахівці науко-дослідних, проектних та будівельних організацій, приватні підприємці, працівники управлінь і відділів капбудівництва, служб спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд, які здійснюють проектування, будівництво, реконструкцію та експлуатують об’єкти архітектури в сейсмічних районах України

Початок семінару 23 липня 2014 року о 10.00, реєстрація з 9.00.

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 1960 грн., без ПДВ, тому що УкрЦПН платник єдиного податку зі ставкою 5%.

Зазначена за участь у семінарах сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів, консультації фахівців та  обіди.

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі у семінарі двох і більше представників однієї організації – знижка 5%.

Семінар відбудеться 23 - 24 липня 2014 року в м. Києві, у конференц-залі Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро "Васильківська").

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

 З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)