Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! " Практичні питання пожежної безпеки при проектуванні нових та реконструкції існуючих промислових, житлових та громадських будівель і споруд"

 
Tweet

Шановні користувачі онлайн бібліотеки БудІнфо, керівники та фахівці підрозділів з капітального будівництва підприємств та проектних інститутів, інженери проектувальники, спеціалісти по складанню кошторисів та юристи промислових підприємств та проектних організацій. Запрошуємо вас на семінар, тема:

" Практичні питання пожежної безпеки при проектуванні нових та реконструкції існуючих промислових, житлових та громадських будівель і споруд".

Дата: 30 травня

Місце проведення: конференц-зал Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро "Васильківська").

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Заняття проводять кваліфіковані експерти з питань, що винесені на  семінари, та провідні фахівці закладів і відомств архітектурно-будівельної галузі, які безпосередньо приймали участь у розробці нових та діючих в Україні нормативних документів.

У програмі семінару:

1. Пожежна безпека при проектуванні, будівництві та реконструкції будівель і споруд.

Діюча нормативна база з питань пожежної безпеки в галузі будівництва  та перспективи її розвитку.

Особливості проведення експертизи  проектів будівництва  в частині пожежної безпеки.

Сокол Вадим Геннадійович, експерт з пожежно-техногенної безпеки.

2. Визначення вогнестійкості будівельних конструкцій розрахунковими методами відповідно до стандартів, що впроваджують Єврокоди.

Поклонський Віктор Григорович, завідувач лабораторії досліджень вогнестійкості будівельних конструкцій ДП НДІБК, канд. техн. наук.

3. Приклади розрахунків  згідно НАПБ Б.03.002-2007* «Норми визначення категорій приміщень, будівель та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою» при вирішенні питань безпеки промислових і складських об’єктів.

Інженерно-технічні заходи, спрямовані на зниження вибухопожежної та пожежної небезпеки (категорій) приміщень, будівель та зовнішніх установок.

Білошицький Микола Васильович, к.х.н., с.н.с.,  доцент Інституту державного управління у сфері цивільного захисту МНС України

4. Особливості застосування ДБН В.2.5-56:2010  "Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту".

Проекти змін до ДБН В.2.5-56:2010. 

Новий ДБН B.1.2-3:2014 "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення".

Лагода Олександр Володимирович, заступник голови секретаріату Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

5. Сучасні проектні та конструктивні рішення блискавкозахисту.

ДСТУ Б В.2.5-38:2008 "Інженерне обладнання будинків і споруд. Улаштування  блискавкозахисту будівель і споруд."

Баранник Євген Якович, провідний фахівець Департаменту захисту від блискавки та перенапруг ОВ  "OBO Bettermann GmbH & Co.".

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 1260 грн.
Початок семінарів о 10.00, реєстрація з 9.00.

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

Организатор: "Український Центр перепідготовки та навчання"

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Зазначена за участь у семінарах сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів, консультації фахівців та  обіди.

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі в семінарі двох і більше представників однієї організації, або при участі у двох (або трьох) семінарах (28-29-30 травня 2014 року) – знижка 5%.

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати електронною поштою запитання до лекторів. 

 

 

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)