Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! "Нове у законодавчо-нормативній базі будівельної діяльності в Україні. Досвід та практичні питання застосування нового ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013 "Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівницт

 
Tweet

Шановні користувачі онлайн бібліотеки БудІнфо, керівники та фахівці підрозділів з капітального будівництва підприємств та проектних інститутів, інженери проектувальники, спеціалісти по складанню кошторисів та юристи промислових підприємств та проектних організацій. Запрошуємо вас на семінар, тема:

"Нове у законодавчо-нормативній базі будівельної діяльності в Україні. Досвід та практичні питання застосування нового ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013 "Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва".

Дата: 29 травня

Місце проведення: конференц-зал Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро "Васильківська").

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Заняття проводять кваліфіковані експерти з питань, що винесені на  семінари, та провідні фахівці закладів і відомств архітектурно-будівельної галузі, які безпосередньо приймали участь у розробці нових та діючих в Україні нормативних документів.

У програмі семінару:

1. Система нормування і стандартизації в будівництві. Набуття чинності Єврокодів в Україні.

Зміна №1 до ДБН А.2.2-3-2012.

Новий порядок розроблення проектної документації на будівництво об’єктів в Україні. Зміни в порядку затвердження проектів будівництва та їх  експертизи.

Необхідність визначення категорії складності об’єктів будівництва.

Нова редакція  ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва».

Відповідальність за його порушення.

Нечепорчук Анатолій Антонович, к.т.н., заступник директора ДП "НДІпроектреконструкція" з науково-дослідної роботи та технічного розвитку.

2. Основні питання діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України на сучасному етапі.

Перспективи та  напрямки  реформування структури та функцій Державного архітектурно-будівельного контролю.

Порядок отримання дозвільних документів на виконання підготовчих та будівельних робіт та введення об’єктів будівництва в експлуатацію.

Контроль якості у будівельно-архітектурній галузі України.

Сергієнко Олександр Васильович, начальник Управління дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

3. Практичні питання та особливості визначення характеристик класу наслідків (відповідальності) та категорії складності щодо об’єктів різного призначення.

Буравченко Сергій Григорович, заступник директора інституту «Укрцівільсільбуд» з питань містобудування, канд. арх.

4. Особливості використання класу наслідків (відповідальності) при проектуванні об’єктів, що розташовані у сейсмічних районах.

Немчинов Юрій Іванович, перший заступник директора  ДП НДІБК з наукової роботи, д.т.н., професор.

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 1280 грн.
Початок семінарів о 10.00, реєстрація з 9.00.

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

Организатор: "Український Центр перепідготовки та навчання"

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Зазначена за участь у семінарах сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів, консультації фахівців та  обіди.

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі в семінарі двох і більше представників однієї організації, або при участі у двох (або трьох) семінарах (28-29-30 травня 2014 року) – знижка 5%.

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати електронною поштою запитання до лекторів. 

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)