Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! "Нова нормативно-правова база у сфері ціноутворення в будівництві. Визначення вартості будівництва з урахуванням останніх змін"

 
Tweet

Шановні користувач онлайн бібліотеки БудІнфо, керівники та фахівці підрозділів з капітального будівництва підприємств та проектних інститутів, інженери проектувальники, спеціалісти по складанню кошторисів та юристи промислових підприємств та проектних організацій. Запрошуємо вас на семінар, тема:

"Нова нормативно-правова база у сфері ціноутворення в будівництві. Визначення вартості будівництва з урахуванням останніх змін".

Дата: 28 травня

Місце проведення: конференц-зал Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро "Васильківська").

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Заняття проводять кваліфіковані експерти з питань, що винесені на  семінари, та провідні фахівці закладів і відомств архітектурно-будівельної галузі, які безпосередньо приймали участь у розробці нових та діючих в Україні нормативних документів.

У програмі семінару:

1. Сучасний стан нормативно-правової бази ціноутворення у будівництві.
Реалізація ЗУ «Про будівельні норми». Заміна ДБН на ДСТУ. Зміст стандартів та нововведення:
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва».
ДСТУ-Н Б Д.1.1-2:2013 «Настанова щодо визначення прямих витрат у вартості будівництва»;
ДСТУ-Н Б Д.1.1-3:2013 «Настанова щодо визначення загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва»;
ДСТУ-Н Б Д.1.1-4:2013 «Настанова щодо визначення вартості експлуатації будівельних машин та механізмів у вартості будівництва»;
ДСТУ-Н Б Д.1.1-5:2013 «Настанова щодо визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інші витрати у вартості будівництва»;

ДСТУ-Н Б Д.1.1-6:2013 «Настанова щодо розроблення ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи»;

ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектних робіт та експертизи проектів будівництва»;
ДСТУ-Н Б Д.1.1-9:2013 «Настанова щодо визначення вартості та трудомісткості робіт з перевезення будівельних вантажів власним автомобільним транспортом будівельних організацій при складанні договірної ціни та проведенні взаєморозрахунків за обсяги виконаних робіт».

ДСТУ Б А.3.1-22: 2013 «Визначення тривалості будівництва об'єктів».

2. Форми КБ-2в та КБ-3, їх суть та особливості оформлення з 01.01.2014 р.

3. Визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу (інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт) у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).

4. Розвиток соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури населених пунктів.

5. Можливість включення в ЗКР витрат підрядника на розвиток власної бази виробництва та поповнення парку будівельних машин та механізмів.

6. Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання та устаткування.

7. Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт та включення їх до кошторисної вартості будівництва.

8. Дольова участь у будівництві – питання оформлення та включення у вартість будови.

9. Порядок розробки ресурсних кошторисних норм на будівельно-монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин і механізмів, які відсутні в діючій базі. 

10. Нове у визначенні кошторисної вартості проектних і вишукувальних робіт. Обґрунтування фактичних витрат при розрахунку вартості проектних робіт.

11. Особливості визначення вартості авторського нагляду та науково-технічного супроводу об’єктів будівництва. Нові нормативні документи.

12. Типові помилки, що зустрічаються при складанні інвесторської та звітної документації.

13. Проблеми з якими стикаються замовник і підрядник при взаєморозрахунках.

14. Практичні питання контролю вартості проектних робіт у будівництві.

15. Об'єкти-аналоги. Правила складання та використання згідно ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва».

16. Рекомендації щодо підготовки кошторисної документації до перезатвердження згідно листа №12-20/1382/0/6-11. Коли потрібно перераховувати кошторисну документацію в зв’язку з вводом в дію нових ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 "Правила визначення вартості будівництва".

17. Визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту будівництва. Практичні питання, роз’яснення, приклади розрахунків відповідно до вимог ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013 "Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва."

Лекції читають кваліфіковані експерти з питань семінару та провідні фахівці закладів і відомств архітектурно-будівельної галузі, які безпосередньо приймали участь у розробці нових нормативних документів з питань ціноутворення та економіки будівництва в Україні:

Островська М. І., експерт з питань визначення кошторисної вартості будівництва;

Івлєва Н. П., зав. відділу економічних досліджень  та ціноутворення ДП НДІБК, к.е.н., с.н.с., судовий експерт з питань будівельно-технічної експертизи, експерт кошторисної частини проектної документації;

Якушко Т. В.,провідний спеціаліст ТОВ "Інкомсервіс", м. Київ.

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 1320 грн.
Початок семінарів о 10.00, реєстрація з 9.00.

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). 

Организатор: "Український Центр перепідготовки та навчання"

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Зазначена за участь у семінарах сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів, консультації фахівців та  обіди.

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі в семінарі двох і більше представників однієї організації, або при участі у двох (або трьох) семінарах (28-29-30 травня 2014 року) – знижка 5%.

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати електронною поштою запитання до лекторів. 

 

 

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)