Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! Практичні питання пожежної безпеки при проектуванні нових та реконструкції існуючих промислових, житлових та громадських будівель і споруд.

 
Tweet

У зв’язку з набуттям чинності та вступом в дію цілої низки нових законодавчих та нормативних документів, враховуючи посилення та персоніфікацію відповідальності за порушення технічного регламенту, будівельних норм і правил, Український Центр перепідготовки та навчання проводить 12 – 14 березня 2014 року в м. Києві цикл інформаційно-методичних семінарів.

На семінари запрошуються  керівники та фахівці підрозділів з капітального будівництва підприємств та проектних інститутів, інженери проектувальники, спеціалісти по складанню кошторисів та юристи промислових підприємств та проектних організацій.

Зайняття проводять кваліфіковані експерти з питань, що винесені на  семінари, та провідні фахівці закладів і відомств архітектурно-будівельної галузі, які безпосередньо приймали участь у розробці нових та діючих в Україні нормативних документів.

14 березня 2014 року.

Семінар на тему:

"Практичні питання пожежної безпеки при проектуванні нових та реконструкції існуючих промислових, житлових та громадських будівель і споруд".

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). Можлива оплата на місці.

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

На семінарі будуть розглянути питання щодо:

1. Діючої нормативної бази з питань пожежної безпеки в галузі будівництва  та перспективи її розвитку;

2. Особливості проведення експертизи  проектів будівництва  в частині пожежної безпеки;

3. Визначення вогнестійкості будівельних конструкцій розрахунковими методами відповідно до стандартів, що впроваджують Єврокоди;

4. Приклади розрахунків  згідно НАПБ Б.03.002-2007* "Норми визначення категорій приміщень, будівель та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою" при вирішенні питань безпеки промислових і складських об’єктів;

5. Інженерно-технічні заходи, спрямовані на зниження вибухопожежної та пожежної небезпеки (категорій) приміщень, будівель та зовнішніх установок;

6. Практика та особливості застосування ДБН В.2.5-56:2010  "Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту";

7. Проекти змін до ДБН В.2.5-56:2010 та проект ДБН "Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення";

8. Сучасні проектні та конструктивні рішення блискавкозахисту тощо.

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 1260 грн. 00 коп

Семінари відбудуться 12, 13 та 14  березня 2014 року у конференц-залі Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро "Васильківська").

Початок семінарів о 10.00, реєстрація з 9.00.

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). Можлива оплата на місці.

Организатор: "Український Центр перепідготовки та навчання"

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Зазначена за участь у семінарах сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів, консультації фахівців та  обіди.

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі в семінарі двох і більше представників однієї організації, або при участі у двох (або трьох) семінарах (12-13-14 березня 2014 року) – знижка 5%.

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати електронною поштою запитання до лекторів.
 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)