Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! Нове у законодавчо-нормативній базі будівельної діяльності в Україні. Досвід та практичні питання застосування нового ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013 Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва

 
Tweet

У зв’язку з набуттям чинності та вступом в дію цілої низки нових законодавчих та нормативних документів, враховуючи посилення та персоніфікацію відповідальності за порушення технічного регламенту, будівельних норм і правил, Український Центр перепідготовки та навчання  проводить 12 – 14 березня 2014 року в м. Києві цикл інформаційно-методичних семінарів.

На семінари запрошуються  керівники та фахівці підрозділів з капітального будівництва підприємств та проектних інститутів, інженери проектувальники, спеціалісти по складанню кошторисів та юристи промислових підприємств та проектних організацій.

Зайняття проводять кваліфіковані експерти з питань, що винесені на  семінари, та провідні фахівці закладів і відомств архітектурно-будівельної галузі, які безпосередньо приймали участь у розробці нових та діючих в Україні нормативних документів.

13 березня 2014 року.

Семінар на тему:

"Нове у законодавчо-нормативній базі будівельної діяльності в Україні. Досвід та практичні питання застосування нового ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013 "Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва".

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). Можлива оплата на місці.

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

На семінарі будуть розглянути питання щодо:

1. Основних питань діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України на сучасному етапі;

2. Порядку отримання дозвільних документів на виконання підготовчих та будівельних робіт та введення об’єктів будівництва в експлуатацію;

3. Системи нормування і стандартизації в будівництві, набуття чинності Єврокодів в Україні;

4. Змін в порядку затвердження проектів будівництва та їх  експертизи згідно ДБН А.2.2-3-2012;

5. Необхідності та особливостей визначення характеристик класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва різного призначення за новим ДСТУ Н Б В.1.2-16:2013  та відповідальності за його порушення тощо.

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 1280 грн. 00 коп

Семінари відбудуться 12, 13 та 14  березня 2014 року у конференц-залі Інституту післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул. Васильківська, 36, їхати до ст. метро "Васильківська").

Початок семінарів о 10.00, реєстрація з 9.00.

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку, надіслати її на   та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). Можлива оплата на місці.

Организатор: "Український Центр перепідготовки та навчання"

Завантажити анкету учасника

З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

Зазначена за участь у семінарах сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів, консультації фахівців та  обіди.

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі в семінарі двох і більше представників однієї організації, або при участі у двох (або трьох) семінарах (12-13-14 березня 2014 року) – знижка 5%.

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати електронною поштою запитання до лекторів.

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)