Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТА РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СУЧАСНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

 
Tweet

Шановні користувачі бібліотеки БудІнфо запрошуємо  Вас взяти участь у семінарі для спеціалістів будівельної та житлово-комунальної галузі, замовників, інвесторів та проектантів:

Тема семінару

ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТА РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СУЧАСНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА ТЕХНОЛОГІЙ,
19 листопада 2013 року, м. Київ

Для реєстрації учасників треба відправити наступні данні: ПІБ, контактний телефон учасника, реквізити організації (адреса, контактний телефон, назва, код єдрпоу…) на електронну адресу: 

 або зателефонувати за номером: 067 520-23-28

Мета семінару:

- підвищення рівня кваліфікації спеціалістів зі складання та перевірки кошторисної документації;

- інформування працівників будівельної та житлово-комунальної галузі про новітні технології ведення проектних, будівельних і облікових робіт;

- інформування потенційних і існуючих замовників та інвесторів про сучасні методи визначення вартості будівельних робіт на передпроектній стадії та в процесі будівництва.

Перелік основних доповідей семінару:

1. Нові нормативні документи з експертизи та проектування, їх вплив на порядок виконання та вартість проектних та будівельних робіт:

- новий порядок проведення експертизи проектної документації на будівництво,

    ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012;

- ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва»;

- ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

2. Новий національний стандарт ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва». Правила переходу на нову нормативну базу довгострокових проектів і вже діючих договорів.

3. Обґрунтування вартості будівельних ресурсів згідно нового національного стандарту
ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва».

4. Розробка та використання укрупнених кошторисних норм (комплексних позицій) на стадії проектування та в ході будівельних робіт.

5. Планування і контроль виконання робіт на основі кошторисів, складених в кошторисних програмних комплексах. Автоматизоване складання календарних графіків виконання будівельних робіт.

Новий ДСТУ Б А.3.1-22:2013 «Визначення тривалості будівництва об’єктів».

За бажанням учасники семінару зможуть відвідати майстер-класи з експлуатації  кошторисних ПК, де провідні представники розробників кошторисного ПЗ демонструватимуть роботу нових функцій програм і розглядатимуть практичні задачі.

Організатори семінару: «АВК-Созидатель», ТОВ «Інкомсервіс», Методичний центр «Будівництво – сучасні технології», ДП «Фесто», ТОВ «Консалтингова компанія «Акцепт».

Вартість участі одного представника 832,00 грн. без ПДВ, 998,40 грн. з ПДВ.

До вартості входить: участь у семінарі, альбом актуальної законодавчої бази в паперовому вигляді та на CD, надання консультацій електронною поштою, іменний сертифікат, обід, кава-паузи.

Регламент семінару: 930-1000 – реєстрація, 1000 - 1730

Місце проведення: м. Київ, вул. Борисоглібська, 11. М. Поштова площа.

Для реєстрації учасників треба відправити наступні данні: ПІБ, контактний телефон учасника, реквізи тиорганізації (адреса, контактний телефон, назва, код єдрпоу…) на електронну адресу:  або зателефонувати за номером: 067 520-23-28

 

Організатор залишає за собою право за 7 робочих днів перенести заняття на інші дати за умови відсутності достатньої кількості оплачених слухачів.

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)