Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

ЗМІНИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ У СФЕРАХ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗИ У БУДІВНИЦТВІ

 
Tweet

Шановні користувач бібліотеки БудІнфо!

 Запрошуємо Вас взяти участь у практичному семінарі для керівників підприємств будівельної галузі, спеціалістів служби замовника, економістів та інженерів проектного, виробничого і кошторисно-договірного відділів, на тему:

ЗМІНИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ У СФЕРАХ ЦІНОУТВОРЕННЯ,
ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗИ У БУДІВНИЦТВІ. ЗАКУПІВЛІ У БУДІВНИЦТВІ.

Дата проведення: 22 - 23 жовтня 2013 р.

Місце проведення: Київ

Реєстрація учасників: 067 520-23-28 budbiz@budinfo.org.ua

Програма семінару

1. Огляд останніх змін нормативно-правової бази у сферах ціноутворення, проектування та експертизи у будівництві. Закон України „Про будівельні норми”. Перегляд ДБН з питань ціноутворення на ДСТУ до 2015 року.

2. Порядок атестації відповідальних виконавців: інженерів-проектувальників, експертів, інженерів з технічного нагляду, кошторисників. Питання ліцензування та атестації у будівництві

3. Правила визначення вартості проектних робіт та експертизи проектної документації на будівництво. Нові нормативні документи щодо визначення категорії  складності об’єктів будівництва.

4. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об’єктів в розрізі дій сертифікованих інженерів-проектувальників. В яких випадках сертифікат не потрібен.

5. Експертиза проектів будівництва. Порядок коригування кошторисної частини проектної документації. Технічний та авторський нагляд під час здійснення будівництва, сертифікація виконавців. Науково-технічний супровід будівельних об’єктів, визначення вартості супроводу, приклади науково-технічного супроводу.

6.  Відповідальність фізичних та юридичних осіб за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

7. Стадії проектування та інвестування будівництва. Нормативні питання взаємодії учасників інвестиційного процесу на стадіях передпроектної роботи, проектування та освоєння кошторисної вартості будови.

8. Визначення вартості ремонту будинків, споруд та обладнання. Форми КБ-2в та КБ-3 їх суть та особливості використання.

9. Нарахування прибутку та розрахунку витрат у зведеному кошторисному розрахунку: величина коштів на інфляцію та ризики, витрат на титульні тимчасові будівлі та споруди, особливості визначення витрат глави 10, та глави 11. Питання включення в ЗКР витрат підрядника на розвиток власної бази виробництва. Дольова участь у будівництві – питання оформлення та включення в вартість будови.

10. Визначення класу наслідків (відповідальності) і категорії складності об’єктів будівництва.
ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013.

11. Особливості визначення вартості проектно-вишукувальних робіт відповідно до вимог нового ДСТУ з визначення вартості проектно-вишукувальних робіт для будівництва, що здійснюється на території України.

12.  Роль бази «об'єктів-аналогів» у визначенні класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва і визначення вартості проектних робіт.

13. Особливості закупівлі товарів робіт та послуг в будівництві з урахуванням норм Закону України "Про здійснення державних закупівель". Визначення предмету закупівлі робіт та послуг з поточного ремонту. Документація конкурсних торгів на закупівлю робіт: склад, вимоги. Кваліфікаційні вимоги до підрядників, особливості розрахунку ціни пропозиції при закупівлі робіт. Залучення субпідрядників у разі закупівлі робіт: підстави, вимоги. Закупівля обладнання у складі предмету закупівлі робіт. Закупівля додаткових робіт, що виникають в процесі виконання підрядного договору.

Семінар проводять: експерти з питань ціноутворення у будівництві, будівельно-технічної експертизи, розробники проектних норм.

Вартість участі одного слухача складає 1380,00грн. без ПДВ; 1656,00 грн. з ПДВ.

До вартості входить: участь у семінарі (2 дні), альбом актуальної законодавчої бази в паперовому вигляді та на CD, надання консультацій електронною поштою, сертифікат, екскурсія, обіди, кава-паузи.

Регламент семінару: 22.10 – початок – 930, закінчення 1630. 23.10 – початок 900, закінчення 1600.

 Організатор залишає за собою право за 7 робочих днів перенести заняття на інші дати за умови відсутності достатньої кількості оплачених слухачів.
Организатор заходу - ДП "Фесто"

Для реєстрації учасників треба відправити наступні данні: ПІБ, контактний телефон учасника, реквізити організації (адреса, контактний телефон, назва, код єдрпоу…) на електронну адресу: або зателефонувати за номером: 067 520-23-28

 
Tweet
Комментарии:
Всего комментариев: 2
От: changshop.ru Дата: 2015-08-22 21:29:53

BudInfo - Буд-Новости :: ЗМІНИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ У СФЕРАХ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗИ У БУДІВНИЦТВІ :: ГОСТ, статус, 80, 75, СНИП, 01, 85, ИСО, iso, скачать, скачать бесплатно, pdf, doc, word, новые, актуальные, актуализированные, новая редакция, ДБН, ДСТУ, ДСТУ Б, САНПиН, СН, ВСН, ресурсные сметные нормы, Строительные нормы и правила, Нормативні акти по будівництву, Нормативные акты по строительству, Строительные нормативные акты, Державні будівельні норми, реклама строите

От: Оксана Дата: 2013-10-09 12:53:12

на два чол.


Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)