Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Більшість будинків шкідливі для здоров'я

 
Tweet

За джерелами української правди

Більше 60 % житла в Україні екологічно небезпечне.
До такого висновку прийшла Українська федерація роботодавців охорони здоров'я.
Так, за їх даними, на якість повітря в приміщеннях впливають, в тому числі, матеріали, з яких побудований будинок і зроблений ремонт, побутова хімія та побутові прилади, пише Сегодня.
"Вся екологічність обробки квартири, меблів і т.д. може бути нівельована завдяки забудовнику, який зекономив під час будівництва і зводив будинок з неякісних будматеріалів" , - каже архітектор Ганна Іскіердо.
"Всередині житлових і офісних приміщень у повітрі виявляють формальдегід, фенол, солі важких металів, які виділяються меблями та обладнанням, миючими засобами, які осіли на одязі частинками вихлопних газів" , - розповідає головний алерголог Києва Лілія Романюк.
"Фахівці токсикологічної лабораторії при дослідженні ламінованих деревно-стружкової і дерево-волокнистої плит виявляли перевищення гранично допустимих концентрацій формальдегіду в два -чотири рази" , - зазначає лікар Харківської облСЕС Тетяна Рискіна .
Забудовники вкрай неохоче розповідають про якість використовуваних будівельних матеріалів. "Є спеціальні санітарні норми, яким повинні відповідати будматеріали, - сказав "Сегодня" заступник гендиректора зі стратегічного розвитку будівельної компанії Олексій Говорун. - Без відповідності нормам матеріали до нас не можуть надходити".
Втім , як запевняють виробники матеріалів, той же азбест, що викликає рак давно не використовується.

"Це дуже важлива і дуже серйозна тема, про неї можна говорити довго , - сказала виданню Олена , представник однієї з компаній-виробників будматеріалів. - По-хорошому , всі матеріали повинні відповідати міжнародним стандартам. Ми нещодавно почали використовувати нові речовини при виробництві матеріалів, максимально безпечні для здоров'я".

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)