Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! Безпека будівництва. Актуальні питання безпечної та надійної експлуатації промислових, житлових та громадських будівель і споруд

 
Tweet

Шановні користувачі бібліотеки БудІнфо запрошуємо Вас взяти участь у інформаційно-методичному семінарі для проектних організацій та підприємств металургійної, хімічної, нафтохімічної, газової, машинобудівної, будівельної, легкої, деревообробної, харчової та сільськогосподарської промисловості, підприємств енергокомплексу, транспорту, зв’язку та комунального господарства України на тему:

"Безпека будівництва. Актуальні питання безпечної та надійної експлуатації промислових, житлових та громадських будівель і споруд"

Запрошуються керівники підприємств, заступники керівників з питань капітального будівництва, цивільної оборони, техногенної та пожежної безпеки, заступники керівників з питань виробництва та охорони праці, керівники служб головного механіка та служб спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд, фахівці та проектувальники управлінь і відділів капбудівництва та відділів, на які покладені ці функції на підприємствах та у проектних організаціях.

Семінар відбудеться 15 17 жовтня 2013 року в м. Києві, у конференц-залі готелю «Братислава» (м. Київ, вул. Малишка, 1, станція метро "Дарниця")

Завантажити анкету учасника

Реєстрація за тел: 067 520-23-28, emai: budbiz@budinfo.org.ua

Програма семінару

1. Державне нормативно-правове регулювання господарської діяльності у будівельній галузі України.

Нечепорчук А. А., керівник ПК 4 Технічного комітету «Захист будівель та споруд» Мінрегіонбуду України, к.т.н., член-кор. Академії будівництва України.

2. Державний нагляд (контроль) у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Санкції за порушення вимог законодавства з питань техногенної та пожежної безпеки.

Представники Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям та державного нагляду (контролю) Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

3. Нормативне та науково-технічне забезпечення безпечної та надійної експлуатації промислових і цивільних будівель та споруд.

Паспорт технічного стану будівлі  (споруди).

Єсипенко А. Д., д.т.н., генеральний директор підприємства Української академії наук "Науково-дослідний інститут інноваційного будівництва", м. Київ.

4. Практика впровадження та галузеві особливості автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення.

Ейдельштейн Л. Я., ТОВ"НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЗОН-С", м. Дніпропетровськ.

5. Автоматизовані вимірювально-інформаційні системи моніторінгу  для забезпечення безаварійної експлуатації будинків та споруд.

Хавкін О. К., к.т.н., завідувач відділу ДП НДІБК, м. Київ.

6. Досвід застосування сучасних засобів неруйнівного контролю.

Прянішніков В. І., керівник ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР "КИЇВБУДПРОЕКТ"..

7. Особливості обстеження, визначення технічного стану та залишкової несучої здатності сталевих конструкцій з урахуванням корозійних пошкоджень.

Представник ВАТ "Укрндіпроектстальконструкція  
ім. В. М. Шимановського", м. Київ.

8. Обстеження та визначення технічного стану залізобетонних конструкцій.

Практичні рішення при  відновленні експлуатаційної придатності залізобетонних конструкцій.

Гурківський О. Б., к.т.н., завідуючий лабораторією надійності залізобетонних конструкцій НДІБК, м. Київ.

У програмі семінару відвідування ХVIIІ Міжнародної спеціалізованої виставки "БЕЗПЕКА 2013".

Регламент семінару:

15-16 жовтня – лекційні заняття за програмою семінару у конференц-залі готелю Братислава (м. Київ, вул. Малишка, 1, станція метро "Дарниця").

Початок семінару 15 жовтня о 10.00, реєстрація з 8.00.

17 жовтня  – відвідування ХVIIІ Міжнародної спеціалізованої виставки "БЕЗПЕКА 2013"  (виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, ст. м. «Нивки»).

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 2250 грн. 00 коп.

Зазначена сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів семінару, обіди (15 та 16 жовтня) та відвідування ХVIIІ Міжнародної спеціалізованої виставки "БЕЗПЕКА 2013".

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі у семінарі двох представників однієї організації – знижка 5%

Для участі у семінарі необхідно: завантажити та заповнити анкету-заявку та надіслати її за адресою: budbiz@budinfo.org.ua та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). Запросити анкету реєстрації за телефоном 067 520-23-28. Можлива оплата на місці.

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати електронною поштою запитання до лекторів.

Учасники семінарів отримають акти про надання їм інформаційно-консультаційних послуг та копію свідоцтва платника єдиного податку.

Реєстрація за тел: 067 520-23-28, emai: budbiz@budinfo.org.ua

 

 

 
Tweet
Комментарии:
Всего комментариев: 1
От: www.vsv-group.com.ua Дата: 2013-11-12 11:03:13

Очень актуальный вопрос. Несчастные случаи на стройках очень часты. Чуть ли не каждое большое строительство не обходится без гибели рабочих.


Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)