Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Безпека будівництва. Практичні питання цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки при проектуванні нових та реконструкції існуючих промислових, житлових та громадських будівель і споруд

 
Tweet

Шановні користувачі бібліотеки БудІнфо запрошуємо Вас взяти участь у інформаційно-методичному семінарі для проектних організацій та підприємств металургійної, хімічної, нафтохімічної, газової, машинобудівної, будівельної, легкої, деревообробної, харчової та сільськогосподарської промисловості, підприємств енергокомплексу, транспорту, зв’язку та комунального господарства України на тему:

"Безпека будівництва. Практичні питання цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки при проектуванні нових та реконструкції існуючих промислових, житлових та громадських будівель і споруд"

Запрошуються керівники та фахівці з капітального будівництва підприємств та проектних і науково-дослідних інститутів, проектувальники управлінь і відділів капбудівництва, керівники та співробітники служб головного механіка та служб спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд.

Семінар відбудеться 24 26 вересня 2013 року в м. Києві, у конференц-залі готелю «Братислава» (м. Київ, вул. Малишка, 1, станція метро "Дарниця")

Завантажити анкету учасника

Реєстрація за тел: 067 520-23-28, emai: budbiz@budinfo.org.ua

Програма семінару

1. Державне нормативно-правове регулювання господарської діяльності у будівельній галузі України.

Нечепорчук А. А., керівник ПК 4 Технічного комітету «Захист будівель та споруд» Мінрегіонбуду України, к.т.н., член-кор. Академії будівництва України.

2. Практичні питання техногенної безпеки при проектуванні нових та реконструкції існуючих промислових будівель та споруд.

Поліщук Т. В., заступник директора Департаменту – начальник Управління техногенної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

3. Особливості розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту у проектній документації.

Фесенко В. В., начальник відділу організації заходів цивільного захисту Центру організації управління Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління забезпечення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

4. Пожежна безпека при проектуванні, будівництві та реконструкції будівель і споруд.

Діюча нормативна база з питань пожежної безпеки в галузі будівництва  та перспективи її розвитку.

Особливості проведення експертизи  проектів будівництва  в частині пожежної безпеки.

Сокол В. Г., експерт з пожежно-техногенної безпеки.

5. Визначення вогнестійкості будівельних конструкцій розрахунковими методами відповідно до стандартів, що впроваджують Єврокоди.

Поклонський В. Г., завідувач лабораторії досліджень вогнестійкості будівельних конструкцій ДП НДІБК, канд. техн. наук.

6. Приклади розрахунків  згідно НАПБ Б.03.002-2007* «Норми визначення категорій приміщень, будівель та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою» при вирішенні питань безпеки промислових і складських об’єктів.

Інженерно-технічні заходи, спрямовані на зниження вибухопожежної та пожежної небезпеки (категорій) приміщень, будівель та зовнішніх установок.

Білошицький Микола Васильович, к.х.н., с.н.с.,  доцент Інституту державного управління у сфері цивільного захисту МНС України.

7. Практика та особливості застосування ДБН В.2.5-56:2010  "Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту".

Проекти змін до ДБН В.2.5-56:2010. 

Лагода Олександр Володимирович, заступник голови секретаріату Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

8. Сучасні проектні та конструктивні рішення блискавкозахисту.

ДСТУ Б В.2.5-38:2008 "Інженерне обладнання будинків і споруд. Улаштування  блискавкозахисту будівель і споруд."

Баранник Євген Якович, провідний фахівець Департаменту захисту від блискавки та перенапруг ОВ  «OBO Bettermann GmbH & Co.».

У програмі семінару відвідування ХІІ Міжнародного виставкового форуму "ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ - 2013" та VII Міжнародної спеціалізованої виставки "ПОЖТЕХ – 2013".

Регламент семінару:

Початок семінару 24 вересня о 10.00, реєстрація з 8.00.

26 вересня  – відвідування ХІІ Міжнародного виставкового форуму "ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ - 2013" та VII Міжнародної спеціалізованої виставки "ПОЖТЕХ – 2013" (Міжнародний виставковий центр, станція метро «Лівобережна», пр. Броварський, 15).

Вартість участі у семінарі (за одного учасника) 2470 грн. 00 коп.

Зазначена сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів семінару, обіди (24 та 25 вересня), ПОСІБНИК ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ НАПБ Б.03.002-2007 "Норми визначення категорій приміщень, будівель та зовнішніх установок за вибухопожежною та пожежною небезпекою" (тверда обкладинка, 180 аркушів, вартість – 210 грн., видавець – УкрНДІПБ МНС України), відвідування ХІІ Міжнародного виставкового форуму "ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ - 2013" та VII Міжнародної спеціалізованої виставки "ПОЖТЕХ – 2013" .

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі у семінарі двох представників однієї організації – знижка 5%.

Для участі у семінарі необхідно: завантажити та заповнити анкету-заявку та надіслати її за адресою: budbiz@budinfo.org.ua та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір). Запросити анкету реєстрації за телефоном 067 520-23-28. Можлива оплата на місці.

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати в УкрЦПН факсом або електронною поштою запитання до лекторів.

Учасники семінарів отримають акти про надання їм інформаційно-консультаційних послуг та копію свідоцтва платника єдиного податку.

Реєстрація за тел: 067 520-23-28, emai: budbiz@budinfo.org.ua

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)