Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! Обстеження та визначення технічного стану несучих та огороджувальних конструкцій об’єктів промислового та житлово-громадського будівництва.

 
Tweet

Шановні користувачі бібліотеки БудІнфо, спеціалісти проектних організацій та підприємств металургійної, хімічної, нафтохімічної, газової, машинобудівної, будівельної, легкої, деревообробної, харчової та сільськогосподарської промисловості, логістичних компаній, підприємств енергокомплексу, транспорту, зв’язку та комунального господарства України запрошуємо Вас взяти участь у інформаційно-методичному семінарі на тему:

Обстеження та визначення технічного стану несучих та огороджувальних конструкцій об’єктів промислового та житлово-громадського будівництва. Критерії прийняття рішень та практичні підходи при відновленні експлуатаційних властивостей

Семінар відбудеться 4 –5 липня 2013 року в м. Києві, у конференц-залі готелю «Братислава»(м. Київ, вул. Малишка, 1, станція метро "Дарниця")

Початок семінару 4 липня о 10.00, реєстрація з 9.00

Реєстрація за тел.: (067)520-23-28, або за адресою: budbiz@budinfo.org.ua

Завантажити анкету учасника

Програма семінару

1. Проект нового Порядку проведення обстеження та паспортизації об’єктів будівництва згідно Статті 392 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (в редакції Закону України № 5496-VI  від 20 листопада 2012 року).

Нові та діючі нормативні документи та методичні матеріали з питань надійної та безпечної експлуатації будівель і споруд.

Нечепорчук А. А., заступник  керівника ПК 4 Технічного комітету «Захист будівель та споруд» Мінрегіонбуду України,    к.т.н., член-кор. Академії будівництва України.

2. Проекти нових нормативних документів ДБН В.1.2-№-201Х "Загальні принципи збереження надійності, безпеки та експлуатаційних властивостей існуючих будівель і споруд" та ДСТУ Б НННН:201Х "Технічне обстеження будівель і споруд та паспортизація їх технічного стану. Основні положення."

Садовський В.  І., к.т.н, завідуючий відділом організації будівництва НДІБВ, м. Київ.

3. Служба спостереження за безпечною та надійною експлуатацією виробничих будівель і споруд, її структура, функції, права та обов’язки. Забезпечення надійної експлуатації виробничих та цивільних будівель і споруд.

Єсипенко А.  Д., д.т.н., генеральний директор підприємства Української академії наук "Науково-дослідний інститут інноваційного будівництва", м. Київ.

4. Практичні питання обстеження та підсилення фундаментів і основ будівель та споруд.

Корнієнко М. В., професор  кафедри  основ і фундаментів КНУБіА.

5. Обстеження та визначення технічного стану залізобетонних конструкцій.

Практичні рішення при  відновленні експлуатаційної придатності залізобетонних конструкцій.

Сазонова І. Р., с.н.с. відділу надійності будівельних конструкцій  ДП НДІБК, м. Київ.

6. Особливості обстеження, визначення технічного стану та підсилення сталевих конструкцій промислових і цивільних будівель та споруд.

Нілов О.О., к.т.н., професор кафедри металевих і дерев’яних конструкцій КНУБіА.

7. Практичні рішення при обстеженні з метою реконструкції та ремонту несучих та огороджувальних конструкцій з урахуванням введення в дію ДБН В.2.6-162:2010 "Кам’яні та армокам’яні конструкції. Норми проектування".

Крітов В. О., с.н.с., к.т.н., завідуючий відділом НДІБК, м. Київ.

9. Сучасна ін’єкційна омонолічуючо-просочувальна технологія зміцнення ґрунтів основ, фундаментів та будівельних конструкцій будівель і споруд різного призначення.

Коляда В.М., к.т.н., с.н.с., завідуючий лабораторією  Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України, м .Київ.

10. Практичні рішення для відновлення експлуатаційних характеристик будівель та споруд з поліпшенням їх енергоефективності.

Максимов А. С., завідуючий відділом герметизаційних, гідро-теплоізоляційних та опоряджувальних робіт НДІБВ, м. Київ.

завантажити програму семінару

Початок семінару: 4 липня о 10.00, реєстрація з 9.00.

Вартість участі у семінарі: (за одного учасника) 2230 грн.

Організатори: УкрЦПН, БудІнфо(budinfo.org.ua), Експерт-Софт

Для участі у семінарі необхідно: заповнити анкету-заявку та надіслати її за адресою: budbiz@budinfo.org.ua або за факсом: (044) 249-69-15 та отримати для оплати рахунок-фактуру (при необхідності – договір).

Запросити анкету реєстрації за телефоном 067 520-23-28. Можлива оплата на місці.

Завантажити анкету учасника

Зазначена сума включає: участь у семінарі, комплект нормативно-методичних матеріалів,  обіди.

Кожний учасник отримає свідоцтво про участь у семінарі.

При участі в семінарі двох і більше представників однієї організації – знижка 5%.

При участі у двох семінарах (2-3 липня 2013 року "Нова законодавчо-правова база будівельної діяльності в Україні. Нові вимоги нормативного забезпечення щодо експертизи проектів будівництва" та 4-5 липня 2013 року "Обстеження та визначення технічного стану несучих та огороджувальних конструкцій об’єктів промислового та житлово-громадського будівництва. Критерії прийняття рішень та практичні підходи при відновленні експлуатаційних властивостей" ) – знижка 7%.

Реєстрація за тел.: (067)520-23-28, або за адресою: budbiz@budinfo.org.ua

 

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)