Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Поиск 


Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України

Название (рус.) Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України
Кем принят Не определен
Тип документа Положення
Дата принятия 01.01.1970
Дата внесения изменений 01.01.1970
Статус Действующий
Документ доступен в архиве в формате MS Word
Документ предоставляется совершенно бесплатно, без СМС или другой скрытой оплаты.
Скачивание доступно только зарегистрированным пользователям.
Зарегистрируйтесь сейчас и получите свободный доступ ко всей базе документов - ДСТУ, ГОСТ, ДБН, Снип, Санпин




Скачать документ бесплатно!


Предварительный просмотр:

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом МОЗ Україна
від 6 березня 2007 р. N 110 

Положення
про Постійний тендерний комітет МОЗ України

1. Загальні положення

1.1. Дане Положення розроблене відповідно до вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

1.2. Положення визначає правовий статус, функції, склад, структуру, загальні організаційні і процедурні основи діяльності Постійного тендерного комітету МОЗ України (далі - Тендерний комітет), а також права, обов'язки та відповідальність його членів.

2. Порядок створення й організація діяльності Тендерного комітету

2.1. Тендерний комітет створюється для організації і проведення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг на засадах колегіальності у прийнятті рішень, відсутності конфлікту інтересів членів Тендерного комітету та їх неупередженості. Склад Тендерного комітету затверджується наказом МОЗ.

2.1.1. До складу Тендерного комітету повинно входити не менше 5 осіб. До складу Тендерного комітету не можуть входити посадові особи та представники учасників, їх близькі родичі, посадові особи об'єднань підприємств, їх представники та близькі родичі.

2.1.2. Зміни до складу Тендерного комітету вносяться за поданням голови Тендерного комітету й оформлюються наказом.

2.2. Члени Тендерного комітету протягом шести місяців з моменту вступу до Тендерного комітету мають отримати відповідні свідоцтва встановленого зразка про проходження навчання чи підвищення кваліфікації з питань організації та здійснення процедур закупівель, у порядку, встановленому уповноваженим органом. Повторне підвищення кваліфікації або навчання здійснюється не рідше одного разу кожні два роки.

2.3. Тендерний комітет у своїй діяльності керується чинним законодавством України, цим Положенням, наказами МОЗ України і рішеннями, які приймаються Тендерним комітетом.

2.4. Керівництво роботою Тендерного комітету здійснює його голова, яким є один із заступників Міністра охорони здоров'я або інша посадова особа, яка призначається відповідним наказом МОЗ України. Голова Тендерного комітету має право на підписання договорів про закупівлю.

2.4.1. Голова Тендерного комітету організовує його роботу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на Тендерний комітет функцій.

2.4.2. Голова Тендерного комітету призначає заступника (заступників) голови, відповідального секретаря.

2.5. За рішенням голови Тендерного комітету можуть створюватися окремі робочі групи для вирішення питань, що виникають у процесі проведення процедур закупівлі, залучатись у якості консультантів чи експертів спеціалісти структурних підрозділів МОЗ України, інших органів (організацій, установ, підприємств), що підпорядковані або знаходяться у сфері управління МОЗ України. Керівник робочої групи призначається з числа членів Тендерного комітету.

2.6. Робоча група з членів Тендерного комітету в складі не менше 3-х осіб здійснює розкриття тендерних пропозицій учасників процедур закупівель, яка призначається головою Тендерного комітету або його заступником. Робоча група повинна провести процедуру розкриття тендерних пропозицій учасників процедур закупівель відповідно до вимог тендерної документації й оформити протокол про результати розкриття тендерних пропозицій.

2.7. Для оцінки тендерних пропозицій залучаються профільні експертні комісії, склад яких затверджується відповідними наказами МОЗ України.

2.8. Формою роботи Тендерного комітету є засідання, які проводяться згідно затвердженого плану або в міру необхідності.

2.9. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях Тендерного комітету, приймаються простою більшістю голосів у присутності не менш 2/3 членів Тендерного комітету. У випадку рівного розподілу голосів голос голови комітету є вирішальним.

2.10. Рішення комітету оформляється протоколом, що підписується всіма членами Тендерного комітету, що брали участь у голосуванні.

2.11. З метою забезпечення здійснення парламентського контролю до участі в роботі Тендерного комітету можуть залучатися народні депутати України (за згодою).

3. Функції Тендерного комітету

3.1. Тендерний комітет відповідає за організацію процедур закупівель на всіх етапах їх проведення.

3.2. У процесі роботи Тендерний комітет, зокрема, забезпечує реалізацію наступних функцій:

- планування здійснення процедур закупівель протягом бюджетного року відповідно до затверджених кошторисних лімітів фінансування та пріоритетності закупівель;

- оприлюднення інформації про здійснення закупівель відповідно до вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти";

- підготовка і розсилання необхідної для проведення торгів документації;

- надання роз'яснень учасникам процедур закупівель щодо змісту тендерної документації у разі отримання від останніх відповідних запитів;

- організація приймання, збереження, розкриття тендерних пропозицій, забезпечення вибору найбільш вигідної тендерної пропозиції винятково на основі критеріїв і методики оцінки тендерних пропозицій, визначених у тендерній документації;

затверджується наказом МОЗ України.

5.2. При розробці кошторису, зазначеного в пункті 5.1, враховуються конкретні умови діяльності Тендерного комітету, його тип, обсяг функцій, що ним виконуються, вид закупівлі, складність проведення процедури закупівлі тощо. При розрахунку кошторису не враховуються витрати, що покриваються за рахунок загального кошторису, на утримання апарату замовника, зокрема на оплату праці штатних працівників, утримання приміщень тощо.

5.3. Витрати на проведення процедур закупівлі можуть в установленому чинним законодавством порядку відшкодовуватися за рахунок коштів, отриманих від учасників процедур закупівель за надання тендерної документації з урахуванням вимог Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

5.4. Члени Тендерного комітету рішенням Міністра охорони здоров'я України в установленому законодавством порядку можуть преміюватись за якісне та сумлінне виконання робіт, пов'язаних з організацією процедур закупівель.

6. Відповідальність членів Тендерного комітету

6.1. Голова Тендерного комітету й інші члени комітету, у відповідності зі своїми повноваженнями, несуть відповідальність відповідно до діючого законодавства за порушення, допущені під час проведення процедур закупівлі, правильність і об'єктивність прийнятих рішень, невиконання вимог вірогідності і збереження конфіденційності інформації, недоліки у веденні звітності.

6.2. При виявленні порушень у роботі Тендерного комітету голова Тендерного комітету представляє письмові роз'яснення з цього приводу керівнику МОЗ України.

6.3. У разі прийняття Міжвідомчою комісією з питань державних закупівель рішення щодо виключення зі складу Тендерного комітету членів Тендерного комітету відповідно до частини сьомої статті 12 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" всі дії Тендерного комітету з моменту отримання такого рішення не мають юридичної сили, а договори, укладені після отримання такого рішення, вважаються нікчемними (недійсними).

6.4. Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель щодо виключення зі складу Тендерного комітету членів Тендерного комітету тягне за собою внесення відомостей про таких членів Тендерного комітету до переліку членів тендерного комітету, яких за допущені порушення було виключено зі складу тендерного комітету, та недопущення цих осіб до членства в Тендерному комітеті строком на два роки.

6.5. МОЗ України протягом трьох робочих днів з моменту отримання рішення Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель щодо виключення зі складу Тендерного комітету членів Тендерного комітету наказом затверджує новий склад Тендерного комітету, про що протягом одного робочого дня повідомляє Міжвідомчу комісію з питань державних закупівель, Антимонопольний комітет України, Державне казначейство України та Тендерну палату України.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 березня 2007 року N 110

Про затвердження Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України

Відповідно до статті 12 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" наказую:

1. Затвердити Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 25.04.2005 N 188 "Про затвердження складу Постійного тендерного комітету МОЗ України та Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України".

3. Цей наказ набирає чинності з 12 березня 2007 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Гайдаєва Ю. О.

 Міністр Ю. В. Поляченко