Наказ № 236 від 20 жовтня 2000 р.
Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства “Центральна служба „Української державної інвестиційної експертизи” (Ц.С.Укрінвестекспертизи)
З метою приведення установчих документів Ц.С.Укрінвестекспертизи у відповідність до Закону України від 05.03.98 № 185/98-І „Про внесення змін до Закону України „Про інвестиційну діяльність” та постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.98 № 1308 „Про порядок затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх комплексної державної експертизи”
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити нову редакцію статуту державного підприємства “Центральна служба Української державної інвестиційної експертизи” (Ц.С.Укрінвестекспертизи).
2. Начальникові державного підприємства „Центральна служба Української державної інвестиційної експертизи (Ц.С.Укрінвестекспертизи) Курято В.А. внести необхідні зміни в реєстраційні документи відповідно до цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Відділу підвідомчих організацій Гибелинду В.Ф.
Голова Комітету В.М.Гусаков