zwcad arcon
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация


Наказ №10 від 01.11.2004 Про організацію виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2004 р. №759-р щодо забезпечення відкритості у своїй діяльності, зв'язків з громадськістю та взаємодії із засобами масової інформації

Название (рус.) Наказ №10 від 01.11.2004 Про організацію виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2004 р. №759-р щодо забезпечення відкритості у своїй діяльності, зв'язків з громадськістю та взаємодії із засобами масової інформації
Кем принят Не определен
Тип документа Приказ
Рег. номер 10
Дата принятия 20.11.2001
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

Семинар Современные теплоизоляционные материалы
 Емкости

Про організацію виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2004 р. №759-р щодо забезпечення відкритості у своїй діяльності, зв'язків з громадськістю та взаємодії із засобами масової інформації

Наказ від 1 листопада 2004 р. № 210

З метою удосконалення роботи щодо забезпечення відкритості у діяльності Комітету, зв'язків з громадськістю та взаємодії із засобами масової інформації для формування та реалізації основних напрямів державної політики у сфері містобудування, архітектури та будівництва наказую:

1. Першому заступнику Голови Комітету А.Беркуті, Відділу кадрів (Н.Осяєва), Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення апарату (А.Григор) у місячний термін внести пропозиції щодо приведення структури центрального апарату у відповідність із дорученням Президента України від 21 серпня 2002 р. № 1-1/1086 та постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2002 р. № 1550 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади та його структурних підрозділів".

2. Керівникам структурних підрозділів забезпечити розміщення і систематичне оновлення інформації на веб-сайті Комітету у порядку, встановленому наказом Держбуду України від 21 квітня 2003 р. № 45 "Про Порядок інформаційного наповнення, технічної підтримки і супроводу веб-сайту Держбуду України" та підвищення рівня інформаційного забезпечення учасників будівництва" (Інформаційний бюлетень Держбуду України № 4 за 2003 рік).

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення апарату (А.Григор) забезпечити технічну підтримку веб-сайту Комітету відповідно до вимог наказу Держбуду України від 21 квітня 2003 р. № 45.

4. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення апарату (А.Григор) разом з Науково-дослідним інститутом автоматизованих систем у будівництві (Б.Волобоєв) протягом місяця опрацювати та внести пропозиції щодо запровадження у Комітеті електронної системи "Електронна громадська приймальня".

5. Фінансово-економічному Управлінню (Т.Щавінська), Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення апарату (А.Григор) передбачити в межах визначеного Комітету граничного обсягу видатків на відповідні роки кошти на висвітлення своєї діяльності та здійснення зв'язків з громадськістю.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на Першого заступника Голови Комітету А.Беркуту.

ГОЛОВА КОМІТЕТУ
В. ЧЕРЕП

____________Спонсоры раздела: