Email
Пароль
?
Войти Регистрация


Наказ №191 Щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 року № 1243 „Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів"

Название (рус.) Наказ №191 Щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 року № 1243 „Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів"
Кем принят Не определен
Тип документа Приказ
Рег. номер 191
Дата принятия 01.01.1970
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

Семинар Современные теплоизоляционные материалы
 Щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 року № 1243
„Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів"

Наказ від 18 жовтня 2004 р. № 191

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 року № 1243 „Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" наказую:

1. Заступникам Голови Комітету, структурним підрозділам Комітету, Міністерству архітектури і будівельної політики АР Крим, управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрацій, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій, інспекціям державного архітектурно-будівельного контролю взяти зазначену постанову для керівництва в роботі та неухильного виконання.

2. Міністерству архітектури і будівельної політики АР Крим, управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрацій, Київської та Севастопольської міськдерж-адміністрацій, інспекціям державного архітектурно-будівельного контролю:

2.1. Відповідно до територіальної належності щоквартально здійснювати вибірковий контроль за додержанням порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів та за результатами до 10 числа місяця, наступного за звітним, інформувати Держбуд;

2.2. Протягом двох місяців привести у відповідність до вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України власні правові та нормативні положення.

3. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (В.Ліванідов) до 20 листопада розробити та подати на затвердження форми актів з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів та перелік виконавчої документації.

4. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (В.Ліванідов), Управлінню науково-технічної політики та інформаційних технологій у будівництві (Д.Барзилович), Управлінню архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд житлово-цивільного призначення (О.Авдієнко) спільно з відповідними підрозділами МНС у двомісячний термін підготувати та подати на підпис керівництву Держбуду та МНС наказ, у якому визначити Перелік типів об'єктів і споруд, за якими проектна документація закладається до страхового фонду, та обсяг цієї документації.

5. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (В.Ліванідов), Управлінню архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд житлово-цивільного призначення (О.Авдієнко) у місячний термін підготувати та подати на затвердження Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом житлових будинків.

6. Раді міністрів АР Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям у двомісячний термін розробити порядки прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків та подати на погодження Держбуду.

7. З набуттям чинності зазначеної постанови Кабінету Міністрів України вважати такими, що втратили чинність, державні будівельні норми ДБН А. 3.1-3-94 „Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. Основні положення", затверджені наказом Держкоммістобудування від 5 жовтня 1994 року № 48 і введені в дію з 01.01.95 року.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Комітету О.Бондаренка.

Голова Комітету
В. Череп

___________

ів України вважати такими, що втратили чинність, державні будівельні норми ДБН А. 3.1-3-94 „Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. Основні положення", затверджен


Спонсоры раздела: