Email
Пароль
?
Войти Регистрация


Наказ № 9 від 17.01.2005 Про результати атестації керівників підприємств, установ та організацій сфери управління Держбуду України, які за результатами атестації у 2003 році відповідають займаній посаді за умови виконання рекомендацій атестаційної комісії з повторною атестацію через рік

Название (рус.) Наказ № 9 від 17.01.2005 Про результати атестації керівників підприємств, установ та організацій сфери управління Держбуду України, які за результатами атестації у 2003 році відповідають займаній посаді за умови виконання рекомендацій атестаційної комісії з повторною атестацію через рік
Кем принят Не определен
Тип документа Приказ
Рег. номер 9
Дата принятия 20.01.2017
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

Семинар Современные теплоизоляционные материалы
 Про результати атестації керівників підприємств, установ та організацій сфери управління Держбуду України, які за результатами атестації у 2003 році відповідають займаній посаді за умови виконання рекомендацій атестаційної комісії з повторною атестацію через рік

Наказ від 18 січня 2005 р. № 9

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.99 № 1571 "Про порядок проведення атестації працівників керівного складу державних підприємств" і наказу Держбуду України від 28.10.04 № 204 "Про проведення атестації керівників підприємств, установ та організацій сфери управління Держбуду України, які за результатами атестації у 2003 році відповідають займаній посаді за умови виконання рекомендацій атестаційної комісії з повторною атестацію через рік" та враховуючи рішення атестаційної комісії Держбуду України (протокол № 1 від 21 грудня), наказую:

1. Провести у грудні 2005 року атестацію керівників підприємств, які за результатами атестації у 2004 році відповідають займаній посаді за умови виконання рекомендацій атестаційної комісії з повторною атестацією через рік: директора Донецького державного проектного інституту "Донецькпроект" М.Ляшенка і директора Дніпродзержинського державного проектного інституту цивільного будівництва і планування житлових територій "Дніпродзержинськцивільпроект" А.Степаненка.

2. Керівникам підприємств і організацій, які відповідно до рішень атестаційної комісії атестовані як такі, що відповідають займаній посаді, а саме:

  • директору Українського державного науково-дослідного та проектного інституту "УкрНДІпроектреставрація" А.Антонюку, начальнику Центральної служби Української інвестиційної експертизи В.Кур'ято, директору державного підприємства "Укрпівденінвестліцензія" К.Суручану забезпечити подальшу стабільну роботу підприємств, спрямовану на виконання у 2005 році показників фінансового плану;
  • директору державного історико-архітектурного заповідника м. Бережан Тернопільської області Б.Тихому, директору державного історико-культурного заповідника м. Глухова Сумської області С.Слєсарєву забезпечити подальшу діяльність заповідників, передбачену положеннями про ці заповідники, і виконання показників кошторису.

3. Заступнику Голови Комітету О.Бондаренку, начальнику Управління науково-технічної політики та інформаційних технологій у будівництві Д.Барзиловичу опрацювати питання доцільності передачі інституту "Дніпродзержинськцивільпроект" до комунальної власності.

4. Заступнику Голови Комітету В.Гречку, начальнику Відділу ліцензування та атестації будівельної діяльності В.Лісничуку та начальнику Управління науково-технічної політики та інформаційних технологій у будівництві Д.Барзиловичу опрацювати питання доцільності утворення філій державного підприємства "Укрінвестліцензія" в регіонах країни для забезпечення процесу ліцензування будівельної діяльності.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Комітету О.Бондаренка.

ГОЛОВА КОМІТЕТУ
В.ЧЕРЕП

_______________Спонсоры раздела: