Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Рішення Колегії № 38 від 25.04.2001 Про проект Програми реформування житлово-комунального господарства Чернігівської області на 2001-2005 роки

Название (рус.) Рішення Колегії № 38 від 25.04.2001 Про проект Програми реформування житлово-комунального господарства Чернігівської області на 2001-2005 роки
Кем принят Колегія Держбудівництва та архітектури
Тип документа Решение
Рег. номер 38
Дата принятия 25.04.2001
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

 

Емкости

Про проект Програми реформування житлово-комунального господарства Чернігівської області на 2001-2005 роки

Рішення спільного засідання колегії при голові Чернігівської облдержадміністрації та колегії Держбуду України

від 25 квітня 2001 року № 38

Розглянувши та обговоривши проект Програми реформування житлово-комунального господарства Чернігівської області на 2001-2005 роки (далі Програма), колегія при голові Чернігівської облдержадміністрації та колегія Держбуду України зазначають, що положення програми спрямовані на вирішення завдань, визначених Указом Президента України від 19 жовтня 1999 р. № 1351 “Про прискорення реформування житлово-комунального господарства” і відповідають положенням розробленої Держбудом України Концепції подальшого реформування та розвитку житлово-комунального господарства на період до 2010 року.

Визначені Програмою завдання, пріоритетні напрями, етапи та шляхи реалізації реформ дозволяють, за умови втілення їх у життя, досягти основної мети – істотно підвищити рівень надання житлово-комунальних послуг, забезпечити захист прав споживачів, створити на основі ринкових перетворень умови для розвитку, оновлення та ефективного функціонування підприємств житлово-комунального господарства.

Надаючи важливого значення реформуванню житлово-комунальної сфери, колегія при голові Чернігівської облдержадміністрації та колегія Держбуду України вирішили:

1. Схвалити Програму реформування житлово-комунального господарства Чернігівської області на 2001-2005 роки.

2. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації доопрацювати Програму з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій, у місячний термін розробити план організаційних заходів щодо її реалізації по кожному району, місту.

Особливу увагу при цьому звернути на питання енергозбереження і енергозберігаючих технологій, монетизацію собівартості комунальних послуг, їх якість і повноту надання, проблематику обслуговування сільського населення.

3. Рекомендувати:

· органам місцевого самоврядування міст, сіл і селищ Чернігівської області щорічно розробляти та за погодженням з управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації затверджувати конкретні заходи щодо реалізації положень Програми виходячи з наявних фінансових можливостей;

· райдержадміністраціям Чернігівської області спільно з районними радами забезпечити узагальнення заходів щодо реалізації положень Програми на рівні районів, сприяти їх виконанню, передбачивши відповідне фінансування;

· управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації організувати та забезпечити проведення моніторингу виконання Програми та щорічних заходів районів і міст обласного значення з її реалізації та на цій основі внесення пропозицій щодо коригування окремих положень Програми;

· у процесі формування проектів річних планів роботи Чернігівської облдержадміністрації, починаючи з 2002 року, передбачати заслуховування голів райдержадміністрацій, міських голів про хід виконання положень Програми.

4. Запропонувати:

· керівникам Ради міністрів АР Крим, обл(міськ)держадміністрацій врахувати основні положення Програми в ході розроблення відповідних програм в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі;

· інституту “НДІпроектреконструкція” використати матеріали Програми під час розроблення Державної програми реформування житлово-комунального господарства, як це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.03.2001 № 109-р “Про Пріоритетні завдання Кабінету Міністрів України на 2001 рік”.

5. Розглянути в порядку контролю у ІІ півріччі 2002 року хід реалізації Програми на засіданнях колегій Держбуду України та при голові Чернігівської облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням рішення покласти відповідно на заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації М.Літвінова та заступника голови Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України М.Руля.

Голова Чернігівської облдержадміністрації

 

Голова Держбуду України

М.Бутко

 

В.Гусаков

 

__________

 Спонсоры раздела: