Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Рішення НТР Про проект Зміни N 1 до ДБН А.2.2-1-2003 "Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд"

Название (рус.) Решение НТР О проекте Изменения N 1 к ДБН А.2.2-1-2003 "Состав и содержание материалов оценки влияний на окружающая среда (ОВНС) при проектировании и строительстве предприятий, домов и сооружений"
Кем принят Автор не установлен
Тип документа Решение
Рег. номер 147
Дата принятия 10.11.2009
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 Емкости

Про проект Зміни № 1 до ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів

на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств,

будинків і споруд»

Рішення НТР від 10 листопада 2009 р № 147

(в робочому порядку)

Розглянувши проект Зміни № 1 до ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд», розроблений Українським державним головним науково-дослідним і виробничим інститутом інженерно-технічних і екологічних вишукувань (УкрНДІІНТВ), м. Харків, Науково-технічна рада вирішила:

  1.  Схвалити проект Зміни № 1 до ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд» і рекомендувати його до затвердження.
  2.  Департаменту політики житлового будівництва та програм ЧАЕС    (О.М. Непомнящий) підготувати наказ про затвердження Зміни № 1 до ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд».
  3.  Департаменту політики житлового будівництва та програм ЧАЕС (О.М. Непомнящий) та Управлінню технічного регулювання в будівництві (Д.В.Барзилович) сформувати справу нормативного документа в установленому порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Міністра Д.В.Ісаєнка.

Голова Науково-технічної ради

Василь КУЙБІДАСпонсоры раздела: