Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Рішення НТР Про видачу технічного свідоцтва з підтвердження придатності для застосування в будівництві адгезійної добавки "ІTЕRІЕNЕ ІN/400-S"

Название (рус.) Решение НТР О выдаче технического свидетельства из подтверждения пригодности для применения в строительстве адгезийной добавки "ІTЕRІЕNЕ ІN/400-S"
Кем принят Автор не установлен
Тип документа Решение
Рег. номер 144
Дата принятия 28.10.2009
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 Емкости

МІНІСТЕРСТВО регіонального розвитку

та БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

РІШЕННЯ науково-технічної ради

(в робочому порядку)

28.10.2009         м. Київ        № 144

Про видачу технічного свідоцтва з підтвердження

придатності для застосування в будівництві

адгезійної добавки "ITERLENE IN/400-S"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від                                   01.03.2006 № 240 "Про затвердження Правил підтвердження придатності нових будівельних виробів для застосування", наказу Мінбуду від 20.03.2006 № 69 "Про затвердження Порядку проведення роботи з підтвердження придатності нових будівельних виробів для застосування в будівництві та Переліку нових будівельних виробів, що підлягають перевірці та підтвердженню придатності для застосування в будівництві", зареєстрованого у Мінюсті 18.05.2006 за                          № 577/12451, розглянувши заявку фізичної особи - підприємця Набатова Д.О., з урахуванням позитивного висновку Державного дорожнього науково-дослідного інституту ім. М.П.Шульгіна

Науково-технічна рада ВИРІШИЛА:

1. Видати технічне свідоцтво з підтвердження придатності для застосування в будівництві "Адгезійної добавки "ITERLENE IN/400-S".

2. Управлінню технічного регулювання у будівництві (Барзилович Д.В.) протягом п`яти днів підготувати до видачі заявникові технічне свідоцтво.

Голова Науково-технічної ради               Василь КУЙБІДАСпонсоры раздела: