Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Рішення від 24 грудня 2007 року N 116 Про проекти ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Безпека життя і здоров'я людини та захисту навколишнього природного середовища", ДБН "Основні вимоги до будівель

Название (рус.) Рішення від 24 грудня 2007 року N 116 Про проекти ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Безпека життя і здоров'я людини та захисту навколишнього природного середовища", ДБН "Основні вимоги до будівель
Кем принят Не определен
Тип документа Решение
Рег. номер 116
Дата принятия 01.01.1970
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 

Емкости

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2007 року N 116

Про проекти ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Безпека життя і здоров'я людини та захисту навколишнього природного середовища", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Безпека експлуатації", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Захист від шуму", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Економія енергії" та проект ДСТУ-Н "Настанова із застосування термінів основних вимог до будівель і споруд згідно з тлумачними документами Директиви Ради Європи 89/106/ЄЕС"

Розглянувши проекти ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Механічний опір та стійкість", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Безпека життя і здоров'я людини та захисту навколишнього природного середовища", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Безпека експлуатації", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Захист від шуму", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Економія енергії" та проект ДСТУ-Н "Настанова із застосування термінів основних вимог до будівель і споруд згідно з тлумачними документами Директиви Ради Європи 89/106/ЄЕС", розроблені Державним науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій на виконання постанови КМУ від 20.12.2006 N 1764 "Про затвердження Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити з урахуванням наданих у результаті обговорення пропозицій проекти ДБН "Основні вимоги до споруд. Механічний опір та стійкість", ДБН "Основні вимоги до споруд. Пожежна безпека", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Безпека життя і здоров'я людини та захисту навколишнього природного середовища", ДБН "Основні вимоги до споруд. Безпека експлуатації", ДБН "Основні вимоги до будівель і споруд. Захист від шуму", ДБН "Основні вимоги до споруд. Економія енергії" та рекомендувати до затвердження.

2. Схвалити проект ДСТУ-Н "Настанова із застосування термінів основних вимог до будівель і споруд згідно з тлумачними документами Директиви Ради Європи 89/106/ЄЕС" та рекомендувати до прийняття.Спонсоры раздела: