Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Рішення КМР "Про заходи щодо впорядкування об"єктів торгівлі (малих архітектурних форм)"

Название (рус.) Решение КМР "О мероприятиях по приведению в порядок объектов торговли (маленьких архитектурных форм)"
Кем принят Автор не установлен
Тип документа Решение
Рег. номер 58/58
Дата принятия 17.07.2008
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 Емкости

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 17 липня 2008 року N 58/58

Про заходи щодо впорядкування об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм)

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", статті 18 Закону України "Про планування і забудову територій", статті 2 Закону України "Про основи містобудування" та з метою впорядкування розміщення об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм) Київська міська рада вирішила:

1. Рішення Київради від 08.06.2000 N 164/885 "Про передачу окремих повноважень районним в м. Києві радам з питань регулювання земельних відносин" визнати таким, що втратило чинність.

2. Доручити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) затвердити склад тимчасової контрольної комісії з питань впорядкування об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм) з залученням депутатів Київради (представників депутатських фракцій та блоків), членів постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг і постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури, представників відповідних структурних підрозділів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

3. Доручити районним у місті Києві державним адміністраціям до 01.09.2008 надати до виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) реєстр розміщених на території відповідних районів об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм), підприємств торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та ринків міста.

4. Доручити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) у місячний термін розглянути та внести на розгляд тимчасової контрольної комісії, затвердженої відповідно до пункту 2 цього рішення, Положення про порядок розміщення об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм) та надання дозволу суб'єктам господарювання для здійснення відповідної діяльності.

5. Доручити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) вжити необхідних заходів щодо самовільно встановлених об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм), розташованих на території міста Києва.

6. Доручити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) видавати дозволи на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг (малих архітектурних форм) виключно за наявності довідки Головного управління економіки та інвестицій про виконання умов щодо пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, з урахуванням соціальної значимості при торгівлі товарами першої необхідності.

7. Встановити, що функціональне призначення всіх підприємств торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та ринків міста з оформленими в установленому порядку дозволами на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг до 01.08.2008 має відповідати початковому функціональному призначенню.

8. Головному управлінню з питань торгівлі та побуту спільно з районними у місті Києві державними адміністраціями до 01.10.2008 розробити та подати на розгляд тимчасової контрольної комісії, затвердженої відповідно до пункту 2 цього рішення, схему розміщення об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм) у м. Києві.

9. Доручити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) до 15.08.2008 розробити та подати на затвердження зміни до рішення Київради від 27.01.2005 N 11/2587 "Про Правила забудови м. Києва".

10. Термін дії договорів оренди земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти торгівлі (малі архітектурні форми), та дозволів на проведення торговельної діяльності суб'єктами господарювання, що здійснюють її в малих архітектурних формах, чинні до моменту набуття чинності новим Положенням про порядок розміщення об'єктів торгівлі (малих архітектурних форм).

11. Це рішення Київради набуває чинності з моменту його оприлюднення.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг і постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький Спонсоры раздела: