Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Рішення Колегії № 71 від 04.07.2001 Про стан виконання державних цільових програм, державним замовником яких визначено Держбуд України

Название (рус.) Рішення Колегії № 71 від 04.07.2001 Про стан виконання державних цільових програм, державним замовником яких визначено Держбуд України
Кем принят Колегія Держбудівництва та архітектури
Тип документа Решение
Рег. номер 71
Дата принятия 04.07.2001
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

 

Емкости

Про стан виконання державних цільових програм, державним замовником яких визначено Держбуд України

Рішення колегії від 4 липня 2001 р. № 71

Заслухавши інформацію заступників голови Комітету В.Присяжнюка і Г.Семчука про стан виконання державних цільових програм, внесених наказом Мінекономіки від 24.05.2001 №114 до держреєстру і за якими Держбуд України визначено державним замовником (або координатором), колегія зазначає, що реалізація їх основних заходів здійснюється незадовільно. В першу чергу це стосується Програми поетапного оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії (Л.Кравченко), Програми освоєння виробництва обладнання і комплектуючих виробів для виготовлення трамвайних вагонів та оновлення рухомого складу підприємств міськелектротранспорту (М.Тарапата), Програми реконструкції житлових будинків перших масових серій (Л.Муляр) і Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства (О.Мільнер).

Причинами такого стану є відсутність належного фінансування з місцевих та державного бюджетів, недостатній контроль з боку управлінь та відділів Комітету, місцевих органів виконавчої влади.

З метою забезпечення реалізації державних цільових програм колегія Держбуду вирішила:

1. Начальникам управлінь та відділів Комітету (Є.Голубятніков, В.Гибелинда, С.Кремена, А.Крищук, М.Кучерук, О.Мільнер, Л.Муляр, М.Тарапата), відповідальним за виконання державних цільових програм:

у тижневий термін внести Відділу інноваційної політики, нормування та стандартизації для узагальнення пропозиції щодо реалізації державних цільових програм, які мають фінансуватися у 2002 році за рахунок коштів Державного бюджету (за встановленими Мінекономіки формами);

у двотижневий термін підготувати розрахунки і пропозиції щодо фінансування у 2002 році за рахунок коштів Державного бюджету державних цільових програм, за якими Держбуд визначено співзамовником, і подати їх відповідальним державним замовникам цих програм;

за підсумками формування Державного бюджету на 2002 рік внести пропозиції щодо коригування державних цільових програм або їх припинення.

2. Управлінню містобудівної політики (А.Економов) до 1 вересня 2001 року забезпечити доопрацювання проекту Генеральної схеми планування територій України та проекту Закону України про її затвердження.

3. Управлінню архітектурно-будівельних систем та інженерного обладнання будинків і споруд (Л.Муляр) у поточному році забезпечити доопрацювання проекту Закону України "Про створення фінансово-інвестиційного механізму реконструкції житлового фонду із залученням позабюджетних коштів" та інших нормативно-правових актів, передбачених Програмою реконструкції житлових будинків перших масових серій.

4. Відділу інноваційної політики, нормування та стандартизації (Л.Кравченко):

разом з управліннями та відділами Комітету до 20 липня 2001 року підготувати для подання Мінекономіки України зведену інформацію про стан виконання державних цільових програм;

до 20 липня 2001 року підготувати Адміністрації Президента України та Уряду доповідну записку про стан виконання Програми поетапного оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії на 1996-2002 роки та пропозиції щодо поліпшення ситуації;

у тижневий термін підготувати для подання Мінфіну України пропозиції про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік" щодо необхідного фінансування підприємств житлово-комунального господарства та фінансування витрат на забезпечення житлових будинків сертифікованими в Україні засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії;

разом з Управлінням економічного аналізу та методологічного забезпечення реформування житлово-комунального господарства (А.Кулеша) взяти участь у доопрацюванні проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку зарахування і витрачання коштів, отриманих від сплати заборгованості із збору до Державного інноваційного фонду підприємствами паливно-енергетичного комплексу".

5. Управлінню реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства (О.Мільнер):

у тижневий термін підготувати для подання Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо перенесення в установленому порядку терміну виконання Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства;

до кінця поточного року забезпечити підготовку методичних рекомендацій щодо розроблення технологічних регламентів експлуатації водопровідно-каналізаційних очисних споруд з урахуванням застосування новітніх високоефективних коагулянтів та флокулянтів.

6. Управлінню охорони та реставрації пам"яток містобудування та архітектури (М.Кучерук) забезпечити постійний аналіз виконання державних програм збереження історичної забудови міст Львова, Збаража, Глухова і Одеси, розвитку Національного історико-архітектурного заповідника "Кам"янець" та організувати за підсумками півріччя та року розгляд їх виконання на засіданнях відповідних координаційно-наглядових рад.

7. Заступникам голови Комітету за належністю питань забезпечити постійний моніторинг реалізації державних цільових програм та періодичне заслуховування стану їх виконання на засіданнях колегії Держбуду України за участю керівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств і організацій.

8. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

у процесі формування проекту Державного бюджету України своєчасно подавати Мінекономіки обгрунтування і розрахунки щодо бюджетних коштів для реалізації завдань державних цільових програм, фінансування заходів яких передбачалося за рахунок Державного бюджету;

передбачати в проектах місцевих бюджетів на 2002 та наступні роки необхідні кошти на фінансування робіт за державними цільовими програмами:

постійно розглядати стан справ щодо реалізації заходів державних цільових програм і вживати заходів до безумовного їх виконання.

9. Контроль за виконанням цього рішення колегії покласти на заступників голови Комітету Г.Семчука і В.Присяжнюка.

Голова колегії

В.І.Череп

___________

державних цільових програм і вживати заходів до безумовного їх виконання.

9. Контроль за виконанням цього рішення колегії покласти на заступників голови Комітету Г.Семчука і В.Присяжнюка. <Спонсоры раздела: