Семинар
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация


Про проект ДСТУ Б В.1.1-...-2003 "Кабельні проходки. Метод випробування на вогнестійкість"

Название (рус.) О проекте ДСТУ Б В.1.1-...-2003 "Кабельные проходки. Метод испытания на огнестойкость"
Кем принят НТР Держбудівництва та архітектури
Тип документа Решение
Рег. номер 63
Дата принятия 15.08.2003
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

caparol
 Емкости

Про проект ДСТУ Б В.1.1-...-2003 „Кабельні проходки. Метод випробування на вогнестійкість”

Рішення НТР від 15 серпня 2003 р. № 63


Розглянувши проект ДСТУ Б В.1.1-...-2003 „Кабельні проходки. Метод випробування на вогнестійкість”, розроблений УкрНДІПБ МНС України, науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити проект ДСТУ Б В.1.1-...-2003 „Кабельні проходки. Метод випробування на вогнестійкість”.

2. Управлінню  архітектурно-конструктивних  та  інженерних систем будинків і споруд житлово-цивільного призначення (О.Авдієнко) та Управлінню науково-технічної політики у будівництві (Д.Барзилович) протягом одного місяця підготувати наказ про надання чинності зазначеному ДСТУ та сформувати “Справу нормативного документа” в установленому порядку.

Заступник голови НТР

                  А.Беркута


Довідка


Українським науково-дослідним інститутом пожежної безпеки МВС України відповідно до плану науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт УкрНДІПБ МВС України на 2002 рік розроблено проект ДСТУ Б В.1.1-...-2003 „Кабельні проходки. Метод випробування на вогнестійкість”.

Мета розроблення - врахування особливостей кабельних проходок при проведенні випробувань і забезпечення приведення  положень стандарту у відповідність до європейських норм з урахуванням практичного досвіду випробувань за ДСТУ Б В.1.1-4-98 „Захист від пожежі. Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість. Загальні вимоги”.

Проект ДСТУ Б В.1.1-  -2003 виконано у повному обсязі відповідно до технічного завдання, узгодженого з Держбудом.

В проекті стандарту додатково до вимог ДСТУ Б В.1.1-4-98 визначені види граничних станів з вогнестійкості та їх критерії, а також особливості розміщення термопар та інші вимоги, що враховують особливості об’єкта випробувань.

Введення в дію цього стандарту дозволить підвищити точність та відтворюваність результатів випробувань кабельних проходок на вогнестійкість.

На проект ДСТУ Б В.1.1-...-2003 „Кабельні проходки. Метод випробування на вогнестійкість” отримані необхідні відгуки і погодження відповідно до технічного завдання. Проект розглянуто на секції "Архітектура і будівництво житлово-цивільних будинків і споруд" НТР Держбуду України 9 квітня 2003р., протокол № 4 та рекомендовано для розгляду на НТР Держбуду України.
Спонсоры раздела: