Скачать фильмы,avi,psp
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация


Рішення Колегії № NULL від 20.06.2003 Протокольне рішення спільного засідання колегії Державного комітету України з будівництва та архітектури та Кіровоградської обласної державної адміністрації з питання „Про стан розвитку будівельної галузі області та заходи щодо подальшої співпраці Держбуду України і Кіровоградської облдержадміністра

Название (рус.) Рішення Колегії № NULL від 20.06.2003 Протокольне рішення спільного засідання колегії Державного комітету України з будівництва та архітектури та Кіровоградської обласної державної адміністрації з питання „Про стан розвитку будівельної галузі області та заходи щодо подальшої співпраці Держбуду України і Кіровоградської облдержадміністра
Кем принят Не определен
Тип документа Решение
Рег. номер від 20.06.2003
Дата принятия 20.06.2020
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

 ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Державного комітету України
з будівництва та архітектури
В. Череп

ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Кіровоградської обласної
державної адміністрації
В. Моцний

 

Протокольне рішення
спільного засідання колегії Державного комітету України з будівництва та архітектури та Кіровоградської обласної державної адміністрації з питання „Про стан розвитку будівельної галузі області та заходи щодо подальшої співпраці Держбуду України і Кіровоградської облдержадміністрації згідно з завданнями Програми діяльності Кабінету Міністрів України”

м. Кіровоград 20 червня 2003 р.

 

 1. Інформації начальника управління містобудування та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації Бондаренка О.М. та першого заступника Голови Держбуду України Беркути А.В. взяти до відома.

 2. Схвалити і рекомендувати до підписання проект Угоди про співпрацю між Держбудом України та Кіровоградською облдержадміністрацією щодо реалізації державної містобудівної політики на території області на 2003 рік.

  Відповідальні: Григор А.Ф., Бондаренко О.М.

  Термін20 червня 2003 р.

 3. З метою створення умов для рівноправного, прозорого і відкритого процесу реалізації інвестицій в області забезпечити реалізацію положень зазначеної Угоди.

  Відповідальні: заступники голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники Голови, керівники структурних підрозділів Держбуду.

  Терміндо кінця 2003 року

 4. У рамках реалізації Генеральної схеми планування території України скласти графік коригування містобудівної документації та кошторис на її розроблення по населених пунктах області.

  Відповідальні: Бондаренко О.М., Економов А.О., голови райдержадміністрацій

  Термін – ІІІ квартал 2003 р.

 5. Здійснити авансове фінансування та розпочати розробку схеми планування території області.

  Відповідальні: Серпокрилов В.М., Бондаренко О.М., Білоконь Ю.М.

  Термін – ІІІ квартал 2003 р.

 6. Створити постійно діючу узгоджувальну комісію для вирішення спірних питань щодо надання дозвільної документації за спрощеною схемою, а також єдиний офіс для надання вихідних даних на проектування об’єктів будівництва.

  Відповідальні: Бондаренко О.М., Економов А.О.

  Термін – до кінця 2003 року

 7. Сприяти прискоренню прийняття постанови Кабінету Міністрів України щодо виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів та її надходженню до області у повному обсязі.

  Відповідальні: Кошовенко В.Л., Кабов Ю.В., Шарапова Т.О.

  Термін – липень 2003 р.

 8. Вивчити питання та підготувати пропозиції щодо впровадження в області фінансово-економічного механізму житлового будівництва за досвідом ХК „Київміськбуд”.

  Відповідальні: Бондаренко О.М., Кошовенко В.Л., Шарапова Т.О., Куранов М.М. (за згодою),

  Термін – до кінця 2003 року

 9. Провести інвентаризацію об"єктів незавершеного житлового будівництва із визначенням фактичного стану, власників, їх намірів з пропозиціями щодо подальшої забудови цих об’єктів.

  Відповідальні: Кошовенко В.Л., Бондаренко О.М., Шарапова Т.О., Губень П.І., Кривошеєв П.І.

  Термін – IV квартал 2003 р.

 10. Забезпечити реалізацію регіональних програм житлового будівництва „Модернізація (ліквідація) аварійно небезпечних будинків та споруд”, „Реконструкція житлових будинків перших масових серій”.

  Відповідальні: голови райдержадміністрацій, міські голови, Бондаренко О.М., Кошовенко В.Л., Авдієнко О.П., Кривошеєв П.І.

  Термін – постійно

 11. Підготувати пакет документів на отримання коштів з резервного фонду Кабінету Міністрів України для усунення аварійності житлових будинків у м.Долинська.

  Відповідальні: Бондаренко О.М., Коробов В.В., Губень П.І., Кривошеєв П.І.

  Термін – IV квартал 2003 р.

 12. Довести обсяг підрядних робіт на кінець року по області на суму понад 90 млн.грн.

  Відповідальні: Кошовенко В.Л.

  Термін – до кінця 2003 року

 13. Зменшити кількість збиткових будівельних підприємств на кінець року до 25%.

  Відповідальні: Кошовенко В.Л., Шарапова Т.О.

  Термін – до кінця 2003 року

 14. Прискорити підготовку і подання Уряду України проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Комплексної програми збереження історичної забудови м.Кіровограда на 2004-2011 роки”.

  Відповідальні: Бондаренко О.М., Висторобець О.І., Чигрін М.С., Присяжнюк В.Ф., Майстерчук Т.П.

  Термін – ІІІ квартал 2003 року

 15. Забезпечити пріоритетне фінансування ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятках архітектури Кіровоградської області в обсязі 250 тис.грн. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 червня 2003 року № 829 „Про державне замовлення на закупівлю товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб на 2003 рік”, у т.ч.:
 • фортеця Св.Єлисавети, м.Кіровоград – 50,0 тис.грн.;
 • церква-усипальниця Раєвських, с.Розумівка Олександрійського району –189,7 тис.грн.;
 • Пречистенська церква, с.Ятрань Новоархангельського району – 10,3 тис.грн.
 1. Відповідальні: Присяжнюк В.Ф., Щавінська Т.М., Майстерчук П.П.

  Термін – ІІІ квартал 2003 року

 2. Забезпечити виконання ремонтно-реставраційних робіт на пам’ятках архітектури та містобудування відповідно до визначених обсягів фінансування з державного та місцевих бюджетів.

  Відповідальні: Бондаренко О.М., Майстерчук Т.П.

  Термін – до кінця 2003 року

 3. Створити інспекції Держархбудконтролю у Добровеличківському, Компаніївському, Маловисківському, Новоархангельському, Новомиргородському, Олександрійському, Онуфріївському районах.

  Відповідальні: Осадчий Є.Б., Бондаренко О.М., Папка В.В., голови райдержадміністрацій,

  Термін – ІІІ квартал 2003 р.

 4. Опрацювати питання щодо створення у порядку експерименту з початку 2004 року регіональної інспекції Держархбудконтролю.

  Відповідальні: Бондаренко О.М., В.В. Папка

  Термін – до кінця 2003 року

 5. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на заступників голови облдержадміністрації та заступників голови Держбуду відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

________________

УГОДА
про співпрацю між Державним комітетом України з будівництва та архітектури та Кіровоградською обласною державною адміністрацією щодо реалізації державної містобудівної політики на території області на 2003 рік

З метою створення умов для ефективного комплексного виконання законодавчих актів, указів та доручень Президента України та постанов Кабінету Міністрів України щодо реалізації державної містобудівної політики Кіровоградська обласна державна адміністрація та Державний комітет України з будівництва та архітектури (далі - Сторони) склали цю Угоду про таке:

1. Сторони визначають пріоритетними такі напрями співпраці:

 1. Розробка і реалізація містобудівної документації.

 2. Збереження пам’яток містобудування та архітектури.

 3. Здійснення контролю за дотриманням містобудівного законодавства.

 4. Реалізація регіональних програм з будівництва та реконструкції житлових будинків.

 5. Стабілізація та розвиток будівельного комплексу області.

З цією метою:

2. Кіровоградська обласна державна адміністрація зобов’язується:

 1. Скласти графік коригування містобудівної документації та кошторис на її розроблення по населених пунктах області.

 2. Виділити кошти з обласного бюджету у сумі 160 тис.грн. на розроблення схеми планування території області та розпочати її розроблення у 2003 році.

 3. Організувати розроблення місцевих правил забудови населених пунктів.

 4. Здійснювати моніторинг з реалізації Генеральної схеми планування території України на території області.

 5. Створювати умови для рівноправного, прозорого і відкритого процесу реалізації інвестицій в області.

 6. Проводити роботу з підвищення престижу державних інвестицій.

 7. Здійснювати моніторинг результатів діяльності будівельного комплексу області та вносити пропозиції до заходів щодо підвищення ефективності державної інвестиційної політики у будівництві.

 8. Здійснити фінансування та реалізацію регіональних програм житлового будівництва “Модернізація (ліквідація) аварійно небезпечних будинків та споруд”, “Реконструкція житлових будинків перших масових серій”.

 9. Створити інспекції Держархбудконтролю у Новомиргородському, Маловисківському, Новоархангельському, Добровеличків-ському, Компаніївському, Олександрій-ському, Онуфріївському районах.

 10. Провести реставраційні роботи на пам’ятках містобудування та архітектури за рахунок обласного бюджету на суму 257 тис.грн.

 11. Організувати надання консультативної допомоги юридичним особам, які отримують ліцензію у Держбуді України.

3. Державний комітет України з будівництва та архітектури зобов’язується:

 1. Сприяти прийняттю постанови Кабінету Міністрів України “Про відзначення 250-річчя заснування міста Кіровограда”.

 2. Розробити методику аналізу містобудівного розвитку територій та населених пунктів області.

 3. Сприяти прискоренню прийняття постанови Кабінету Міністрів України щодо виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів та її надходженню у повному обсязі.

 4. Здійснювати моніторинг прогнозних показників житлового будівництва на 2001-2004 роки по Кіровоградській області, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2000 року №1347.

 5. Надавати методичну допомогу учасникам будівництва області з питань визначення вартості будівництва за реформованою системою ціноутворення та з питань діяльності служби замовника.

 6. Здійснювати моніторинг та надавати методичну допомогу у реалізації регіональної програми “Реконструкція житлових будинків перших масових серій” та “Модернізація (ліквідація) аварійно небезпечних будинків і споруд”.

 7. Сприяти вирішенню питань ліквідації аварійних будівель у м.Долинська.

 8. Здійснювати моніторинг та надавати методичну допомогу у реалізації обласної програми реконструкції житлових будинків перших масових серій.

 9. Сприяти впровадженню на території області нових ефективних архітектурно-будівельних систем, нових будівельних матеріалів, прогресивних архітектурно-технічних енергозберігаючих рішень.

 10. Сприяти створенню органу сертифікації будівельної продукції на базі обласного науково-технічного лабораторного центру спеціальних видів робіт у будівництві.

 11. Забезпечити фінансування реставраційних робіт пам’яток містобудування та архітектури області на суму 250 тис.грн.

 12. Забезпечити підготовку і проведення інженерно-технічного моніторингу пам’яток містобудування та архітектури національного значення на території області.

 13. Забезпечити науково-методичне керівництво робіт із розроблення історико-архітектурних опорних планів та зон охорони пам’яток, а також визначення ареалів історичних населених місць.

4. Сторони погодились у разі виникнення розбіжностей у термінах чи обсягах реалізації даної Угоди надавати одна одній своєчасно інформацію та вирішувати їх шляхом консультацій у робочому порядку.

Голова Державного комітету України
з будівництва та архітектури
В . Череп

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації
В. Моцний

__________________

шляхом консультацій у робочому порядку.

Голова Державного комітету України
з будівництва та архітектури
В . Череп

Голова Кіровоградської обласної державної адміністраціСпонсоры раздела: