Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Наказ № 10 від 02.08.2002 Про затвердження Плану заходів на виконання завдань, які випливають з послань Президента України до Верховної Ради

Название (рус.) Наказ № 10 від 02.08.2002 Про затвердження Плану заходів на виконання завдань, які випливають з послань Президента України до Верховної Ради
Кем принят Не определен
Тип документа Приказ
Рег. номер 10
Дата принятия 02.08.2002
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

 Емкости

Про затвердження Плану заходів на виконання завдань, які випливають з послань
Президента України до Верховної Ради

Наказ від 2 серпня 2002 р. № 10

З метою реалізації проголошеної Президентом України Стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки, стратегічних цілей, визначених Концепцією діяльності Кабінету Міністрів України наказую:

1. Затвердити План заходів на виконання завдань, які випливають з послань Президента України до Верховної Ради України „Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки” та „Про внутрішнє і зовнішнє становище України у 2001 році” у сфері компетенції Держжитлокомунгоспу України, схвалені рішенням колегії Комітету від 23 липня 2002 року № 1.

2. Заступникам Голови Комітету, начальникам управлінь і відділів забезпечити виконання заходів у встановлені терміни, а також вчасне подання пропозицій щодо внесення змін і доповнень до них із врахуванням змін у суспільно-політичному та фінансово-економічному становищі і виходячи з реальних обсягів фінансування Комітету.

3. Рекомендувати Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання Плану заходів, схвалених на засіданні розширеної колегії Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства та затверджених наказом № 10 від 2 серпня 2002 року.

4. Керівникам Ресжитлокомунгоспу Автономної Республіки Крим, облжитло-комунуправлінь, Севастопольських міськкомун-управління та міськжитлоуправління, Головного управління житлового господарства м.Києва довести матеріали розширеного засідання колегії до міських та районних підприємств житлово-комунального господарства та підприємств міського електротранспорту.

5. Управлінню апарату (В.Чернявський) забезпечити періодичний контроль за виконанням Заходів управліннями і відділами та підготовку відповідної інформації керівництву Комітету.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Голови Комітету згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова Комітету
Г. Семчук

____________

ьного господарства та підприємств міського електротранспорту.

5. Управлінню апарату (В.Чернявський) забезпечити періодичний контроль за виконанням Заходів управліннями і відділами та підготовку відповідної інформації керівництву Комітету.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Голови Комітету згідно з розподілоСпонсоры раздела: