Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Щодо введення в експлуатацію вбудовано-прибудованих приміщень

Название (рус.) Относительно введения в эксплуатацию встроенно-пристроенных помещений
Кем принят Автор не установлен
Тип документа Тип не установлен
Дата принятия 01.01.2007
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 

Емкости

Щодо введення в експлуатацію  вбудовано-прибудованих приміщень 

Відповідно до державних будівельних норм ДБН А.2.2-3-2004          «Проектування. Склад, порядок розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва» черги будівництва, крім обєктів основного виробничого та допоміжного призначення, повинні забезпечувати санітарно-побутові умови, протипожежну безпеку, охорону праці та охорону навколишнього середовища, включаючи очисні споруди, переробку відходів виробництва тощо.

Основні вимоги та умови прийняття в експлуатацію обєктів незалежно від джерел фінансування їх будівництва визначені у Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом обєктів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 р. № 1243 (далі Порядок).                  У пункті 21 Порядку зазначено, що у виняткових випадках до призначення державної приймальної комісії замовник, який затвердив проект, може вносити погоджені в установленому порядку пропозиції щодо зміни складу пускових комплексів. При цьому, зі складу пускових комплексів не повинні вилучатися будівлі та споруди санітарно-побутового призначення, а  також ті, що передбачені для створення безпечних умов життєдіяльності.

Крім того, пунктом 23 Порядку допускається прийняття в експлуатацію вбудовано-прибудованих приміщень у житловому будинку за окремим  актом, якщо вони згідно з проектною документацією виділені в окремий пусковий комплекс і передбачена їх ізоляція від житлової частини.  При цьому, житлова частина будинку повинна мати відокремлене від вбудовано-прибудованих приміщень інженерне  забезпечення та належні умови щодо її безпечної експлуатації.Спонсоры раздела: