Семинар
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация


Рішення НТР Про видачу технічного свідоцтва підтвердження придатності для застосування в будівництві плит скловолокнистих фольгованих "СІІМАVЕR", "СІІМАVЕR ПЛЮС"

Название (рус.) Решение НТР О выдаче технического свидетельства подтверждения пригодности для применения в строительстве плит стекловолокнистых фольгованих "СІІМАVЕR", "СІІМАVЕR РІИS"
Кем принят Автор не установлен
Тип документа Решение
Рег. номер 85
Дата принятия 16.11.2007
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

caparol
 Емкости

Про видачу технічного свідоцтва підтвердження

придатності для застосування в будівництві плит

скловолокнистих фольгованих "Climaver", "Climaver Plus"

Рішення НТР від 16 листопада 2007 р. № 85

(у робочому порядку)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 240 від  1 березня 2006 р. "Про затвердження Правил підтвердження придатності нових будівельних матеріалів для застосування", наказу Мінбуду України            № 69 від 20 березня 2006 р. "Про затвердження Порядку проведення роботи з підтвердження придатності нових будівельних виробів для застосування в будівництві та Переліку нових будівельних виробів, що підлягають перевірці та підтвердженню придатності для застосування в будівництві", зареєстрованого у Мін`юсті 18 травня 2006 року за № 577/12451 та наказу Мінрегіонбуду України № 76 від 02 липня 2007 р. "Про внесення змін до наказу Мінбуду України від 20 березня 2006 р. № 69", зареєстрованого у Мін`юсті 11 липня 2007 року за № 792/14059, розглянувши заявку Приватного підприємства "ТЕМА" з урахуванням позитивного висновку Державного підприємства "Орган сертифікації "ЦентрСЕПРОтепломережа", науково-технічна рада вирішила:

1. Видати технічне свідоцтво підтвердження придатності для застосування в будівництві на вироби: "Плити скловолокнисті фольговані "Climaver", "Climaver Plus".

2. Управлінню технічного регулювання в будівництві протягом п`яти днів підготувати до видачі заявникові технічне свідоцтво.

Голова науково-технічної ради

В. ЯцубаСпонсоры раздела: