Семинар
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация


Рішення НТР Про проект ДСТУ "Система стандартизації та нормування у будівництві. Пінополіуретани монтажні (монтажні піни). Терміни та визначення понять"

Название (рус.) Решение НТР О проекте ДСТУ "Система стандартизации и нормирования в строительстве. Пинополиуретаны монтажные (монтажные пены). Термины и определения понятий"
Кем принят Автор не установлен
Тип документа Решение
Рег. номер 19
Дата принятия 05.07.2007
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

caparol
 Емкости

Про проект ДСТУ «Система стандартизації та нормування у будівництві. Пінополіуретани монтажні (монтажні піни). Терміни та визначення понять»

Рішення НТР від 5 липня 2007 р. № 19

Розглянувши проект ДСТУ "Система стандартизації та нормування у будівництві. Пінополіуретани монтажні (монтажні піни). Терміни та визначення понять", розроблений Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва (НДІБВ), науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити та рекомендувати до прийняття проект ДСТУ "Система стандартизації та нормування у будівництві. Пінополіуретани монтажні (монтажні піни). Терміни та визначення понять".

2. Управлінню технічного регулювання в будівництві (Барзилович Д.В.) у місячний термін підготувати наказ про прийняття зазначеного стандарту та сформувати Справу нормативного документа в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міністра А.В. Беркуту.

Заступник голови науково-технічної ради

М.СорокаСпонсоры раздела: