Email
Пароль
?
Войти Регистрация


"Про проект державного стандарту "Інженерне обладнання будинків і споруд. Трубопроводи сталеві підземні систем холодного і гарячого водопостачання. Загальні вимоги до захисту від корозії"

Название (рус.) "О проекте государственного стандарта "Инженерное оборудование домов и сооружений. Трубопроводы стальные подземные систем холодного и горячего водоснабжения. Общие требования к защите от коррозии"
Кем принят Інші
Тип документа Приказ
Рег. номер 423
Дата принятия 20.12.2022
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 Про проект державного стандарту «Інженерне обладнання будинків і споруд.

Трубопроводи сталеві підземні систем холодного і гарячого водопостачання.

Загальні вимоги до захисту від корозії»

Наказ від 22 грудня 2006 р. № 423

З метою удосконалення нормативної бази у будівельному комплексі України та на підставі рішення науково-технічної ради Мінбуду від 23 листопада 2006 року № 84 «Про проект ДСТУ Б В.2.5-…:200_ «Інженерне обладнання будинків і споруд. Трубопроводи сталеві підземні систем холодного і гарячого водопостачання. Загальні вимоги до захисту від корозії» наказую:

1. Прийняти з наданням чинності з 1 червня 2007 року  ДСТУ Б В.2.5-30:2006 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Трубопроводи сталеві підземні систем холодного і гарячого водопостачання. Загальні вимоги до захисту від корозії», розроблений ВАТ «Проектним і науково-дослідним інститутом по газопостачанню, теплопостачанню і комплексному благоустрою міст і селищ України» спільно з ДП «Центр сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій «СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ».

2. Управлінню технічного регулювання у будівництві забезпечити державну реєстрацію зазначеного національного стандарту у термін, визначений ДСТУ 1.6:2004.

3. Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та кадрової роботи  забезпечити публікацію інформації про прийняття національного стандарту в Інформаційному бюлетені Мінбуду України.

4. ДП «Центр сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій «СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ»:

4.1 Доручити видання та розповсюдження зазначеного національного стандарту на умовах угоди, укладеної з ДП «Укрархбудінформ», за умови використання коштів, одержаних від реалізації стандарту, на виконання робіт зі стандартизації, розвиток науково-технічної бази (стаття 19 Закону України “Про стандартизацію”).

4.2 Надати обовязковий безоплатний типографського видання примірник  національного стандарту одержувачам, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2002 року № 608 «Про порядок доставляння обовязкових примірників документів».

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра            А.В. Беркуту.

Віце-прем`єр-міністр України,

Міністр будівництва, архітектури

та житлово-комунального

господарства України    

В. Рибак

 Спонсоры раздела: