Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Роз'яснення щодо термінів експлуатації житлових будинків та їх вартості залежно від цього терміну

Название (рус.) Разъяснение относительно сроков эксплуатации жилых домов и их стоимости в зависимости от этого срока
Кем принят Мінбудархітектури
Тип документа Роз"яснення
Дата принятия 01.01.2005
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 Емкости

Щодо термінів експлуатації житлових будинків та їх вартості залежно від цього терміну

Згідно з наказом Держбуду України від 30.09.05 № 215 Єдиного класифікатора житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання термін служби будинків зі стінами полегшеної конструкції збірно-щитові, каркасно-засипні, каркасно-камишитові, глинобитні, деревяні (рублені чи брущаті) та інші - прийнято   30-50 років. 

Спільним наказом Фонду держмайна та Держжитлокомунгоспу від 23.12.04 №2929/227, зареєстрованим у Мінюсті від 18.01.05 № 54/10334, затверджено Збірник укрупнених показників вартості відтворення функціональних обєктів-аналогів для оцінки малоповерхових будинків, будівель та споруд, згідно з яким наразі визначається відновна (інвентаризаційна) вартість будівництва малоповерхових житлових будинків, будівель та споруд.

Технічну інвентаризацію, реєстрацію та оцінку новозбудованих (реконструйованих) та наявних обєктів нерухомості на замовлення власників та за їх рахунок виконують регіональні комунальні госпрозрахункові підприємства-бюро технічної інвентаризації згідно з вимогами та положеннями Інструкції про порядок та методику проведення технічної інвентаризації обєктів нерухомого майна, затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.01 № 127 (зі змінами).

На підставі матеріалів технічної інвентаризації та згідно з додатком 7.2 вищезазначеної Інструкції складаються інвентаризаційні справи та технічні паспорти. Технічні паспорти на будинковолодіння видаються місцевим бюро технічної інвентаризації його власнику (власникам) за його (їх) рахунок за умови оформлення у встановленому порядку відповідного замовлення.Спонсоры раздела: