Email
Пароль
?
Войти Регистрация


"Про умови оплати праці керівників державних підприємств, організацій і установ сфери управління Комітету"

Название (рус.) "Об условиях оплаты труда руководителей государственных предприятий, организаций и учреждений сферы управления Комитета"
Кем принят Держбудівництва та архітектури
Тип документа Приказ
Рег. номер 97
Дата принятия 15.05.2000
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи в формате MS Word

 

Емкости

Наказ № 97 від 15 травня 2000 р.

Про умови оплати праці керівників державних

підприємств, організацій і установ сфери управління

Комітету

Кабінет Міністрів України постановою від 28 квітня 2000 р. № 730 „Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. № 859” вніс зміни і доповнення до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.99 № 859 „Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та обєднань державних підприємств”.

Зокрема, змінено показник для визначення розміру посадового окладу керівника підприємства, заснованого на державній, комунальній власності в залежності від середньо облікової чисельності працюючих в еквіваленті повної зайнятості в середньому за рік у кратності до мінімального розміру заробітної плати у такому розмірі: до 500 осіб до 4-х мінімальних посадових окладів.

   Зазначеними постановами керівникам центральних органів виконавчої влади, Голові Ради міністрів АР Крим, керівникам місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які укладають контракти з керівниками підприємств, заснованих на державній власності, у тому числі казенних, та обєднань державних підприємств, утворених центральними органами виконавчої влади відповідно до законодавства, підприємств, які належать АР Крим, підприємств, заснованих на комунальній власності, надано право встановлювати розмір посадового окладу керівника підприємства в залежності від середньо облікової чисельності працюючих в еквіваленті повної зайнятості у кратності до мінімального розміру тарифної ставки першого розряду робітника основного виробництва, а у разі, коли тарифні ставки робітників не застосовуються, - у кратності до мінімального посадового окладу (ставки) працівника основної професії, визначених у колективному договорі, враховуючи складність управління підприємством, його технічну оснащеність, вартість основних фондів, рівень рентабельності та обсяги виробництва (робіт, послуг).

На виконання постанови КМИУ від 19 травня 1999 р. № 859 Держбуд України наказом від 4.06.99 № 133 встановив посадові оклади керівників державних науково-дослідних, проектних, проектно-вишукувальних, вишукувальних, будівельних та інших організацій сфери управління Держбуду України в залежності від середньо облікової чисельності працюючих в еквіваленті повної зайнятості у кратності до мінімального розміру заробітної плати у таких розмірах:

І група 370 грн. на місяць (74х5)

ІІ група 290 грн. на місяць ((74х4)

ІІІ група 220 грн. на місяць (74х3)

ІУ група 190 грн. на місяць (74х2,5)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2000 р. № 730 „Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. № 859”

НАКАЗУЮ:

1. Встановити, що:

- розміри посадових окладів керівників визначаються у відповідності до наказу Держбуду України від 4.06.99 № 155;

- посадові оклади керівників підприємств, організацій і установ сфери управління Комітету підвищуються у залежності від прийняття у законодавчому порядку нового розміру мінімального посадового окладу;

- преміювання керівників підприємств, організацій і установ сфери управління Комітету здійснюється у відповідності до Показників та умов преміювання, затверджених Держбудом України 2 серпня 1999 року за погодженням з Мінекономіки України 5 серпня 1999 р. № 18-37/530 та Мінпраці України 18 серпня 1999 р. № 18-2891.

2. Відділу підвідомчих організацій при укладанні та переукладанні контрактів з керівниками розмір посадового окладу визначати у відповідності з даним наказом.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Комітету Семчука Г.М.

Голова Комітету     В.М.ГусаковСпонсоры раздела: