Email
Пароль
?
Войти Регистрация
caparol


Про проект ДСТУ Б В.2.7-...-2003 "Порошок мінеральний для асфальтобетонних сумішей. Технічні умови"

Название (рус.) О проекте ДСТУ Б В.2.7-...-2003 "Порошок минеральный для асфальтобетонных смесей. Технические условия"
Кем принят НТР Держбудівництва та архітектури
Тип документа Решение
Рег. номер 51
Дата принятия 12.06.2003
Статус Действующий
Скачать этот документ могут только зарегистрированные пользователи

 Емкости

Про проект ДСТУ Б В.2.7-…-2003 "Порошок мінеральний

 для асфальтобетонних сумішей. Технічні умови"

Рішення НТР від 12 червня 2003 р. № 51


Розглянувши проект ДСТУ Б В.2.7-…-2003 "Порошок мінеральний для асфальтобетонних сумішей. Технічні умови", науково-технічна рада вирішила:

1. Схвалити і рекомендувати до затвердження проект ДСТУ Б В.2.7-…-2003 "Порошок мінеральний для асфальтобетонних сумішей. Технічні умови".

2. Управлінню науково-технічної політики у будівництві (Барзилович Д.В.) підготувати наказ про затвердження та введення в дію зазначеного державного стандарту та сформувати "Справу нормативного документа" в установленому порядку.

Голова НТР

                                                     В. Череп


Довідка


Державним дорожнім науково-дослідним інститутом ім. М.П.Шульгіна (ДерждорНДІ) Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодор) розроблено проект ДСТУ Б В.2.7-…-2003 "Порошок мінеральний для асфальтобетонних сумішей. Технічні умови" відповідно до технічного завдання, узгодженого з Держбудом України (лист від 30.07.02 № 5/9-59) на заміну ГОСТ 16557-78 "Порошок минеральный для асфальтобетонных смесей. Технические условия".

Метою розробки даного державного стандарту є узагальнення аналізу нормативних документів, результатів досліджень властивостей мінеральних порошків у асфальтобетонних сумішах із врахуванням виробничого досвіду їхнього приготування та використання.

Головне призначення порошку мінерального – утворення разом з органічним в‘яжучим, що переходить із об‘ємного стану до плівкового, дисперсної системи, яка виконує роль асфальтов‘яжучої речовини в сумішах.

Проект ДСТУ Б В.2.7-…-2003 розглянуто секцією будівельних матеріалів НТР Держбуду України (протокол № 5 від 27.05.03), схвалено і рекомендовано до розгляду на засіданні науково-технічної ради Держбуду України.
Спонсоры раздела: