Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...

 

 
Email
Пароль
Войти Регистрация

Про проект Порядку ціноутворення на послуги централізованого теплопостачання

Название (рус.) О проекте Порядка ценообразования на услуги централизованного теплоснабжения
Кем принят НТР Держбудівництва та архітектури
Тип документа Решение
Рег. номер 74
Дата принятия 20.12.2014
Статус Действующий
Скачать этот документ в архиве
 

Про проект Порядку ціноутворення на послуги

централізованого теплопостачання

Рішення НТР від 14 грудня 2001 р. № 74

            Науково-технічна рада вирішила:

            1. Вважати за доцільне продовжити роботу з підготовки проекту Порядку ціноутворення на послуги централізованого теплопостачання (далі Порядок), розробленого Проблемним інститутом нетрадиційних енерготехнологій та інжинірингу.

            2. Управлінню економічного аналізу та методологічного забезпечення реформування житлово-комунального господарства (А.Кулеша) надіслати проект Порядку керівникам Ресжитлокомунгоспу Автономної Республіки Крим, облжитлокомунуправлінь для опрацювання і надання пропозицій.

            3. Після узагальнення пропозицій подати доопрацьований проект Порядку на розгляд науково-технічної ради Держбуду у квітні 2002 року.

Голова НТР

В.Череп

Довідка

                На виконання протоколу наради у Прем’єр-міністра України Кінаха А.К. з питання роботи Міжвідомчої комісії з підготовки пропозицій щодо вдосконалення механізму формування цін і тарифів у житлово-комунальній сфері від 20 вересня 2001 року наказом Держбуду від 19.10.01 № 201 передбачено розроблення проекту Порядку ціноутворення на послуги централізованого теплопостачання (далі Порядок).

                Розроблення Порядку доручено Проблемному інститутові нетрадиційних енерготехнологій та інжинірингу Академії будівництва України.

                Зазначений інститут у 1999-2000 роках здійснив підготовку Правил розрахунку двоставкового тарифу на теплову енергію та гарячу воду, які були затверджені відповідним наказом Комітету і зареєстровані в Мінюсті.

                Порядок ціноутворення на послуги централізованого теплопостачання визначатиме формування економічно обгрунтованих тарифів та створення системи тарифів, які стимулюють енергозбереження та зручні для розрахунків із споживачами послуг підприємств теплопостачання.

                Проект Порядку був розглянутий ВАТ “Запоріжжятеплокомуненерго”, агентством США з міжнародного розвитку ПАДКО та на засіданні секції комунальної теплоенергетики Держбуду.Спонсоры раздела:
Читайте также:Украинская Баннерная Сеть