Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > БудНовости

Анатолій Беркута провів засідання колегії Мінрегіонбуду

 
Tweet

9 грудня 2010 року в.о. першого заступника Міністра регіонального розвитку та будівництва України Анатолій Беркута провів засідання колегії Міністерства. Також участь у заході взяли заступники Міністра Ігор Соколов, Сергій Романюк, Костянтин Пивоваров, керівники структурних підрозділів Мінрегіонбуду та будівельних організацій, представники Секретаріату Кабінету Міністрів України та Національного заповідника «Софія Київська».

На розгляд колегії було винесено низку питань, що пов’язані з реорганізацією державних будівельних корпорацій, станом дотримання законодавства у сфері зовнішніх зносин, проведенням роботи із формування кадрового резерву та дотриманням виконавської дисципліни працівниками Міністерства.

Учасники засідання надали свої пропозиції щодо розробки Концепції та заходів Державної цільової програми розвитку Національного заповідника «Софія Київська» на 2011-2015 роки, розгляду та вжиття заходів щодо недопущення порушень вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про звернення громадян».

Також було надано компетентні роз’яснення основних положень Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», який вводиться в дію з 1 січня 2011 року.

Анатолій Беркута закликав присутніх приділити серйозну увагу усуненню відзначених під час засідання недоліків. «Звертаю вашу увагу на те, що саме від вашої роботи великою мірою залежить формування уявлень громадян про ефективність роботи органів державної влади, що зобов’язані бути ефективними. В іншому випадку губиться сенс нашої з вами роботи і завдається серйозна шкода довірі населення до державного апарату в цілому», наголосив в.о. першого заступника Міністра.

 

Прес-служба Мінрегіонбуду
Tweet
 Спонсоры раздела: