Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! НОВА ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ у будівництві. Новый ДСТУ - Н Б В.1.2-16: 2013

 
Tweet

Шановні користувачі бібліотеки БудІнфо, спеціалісти будівельної галуззі, пропонуємо Вашій увазі практичний семінар на тему:

НОВА дозвільна документація у будівництві.

- ціноутворення в будівництві;

- визначення кошторисної вартості;

- договірні відносини та тендери в будівництві.

Новий ДСТУ – Н Б В.1.2-16:2013 для визначення категорії складності
(вступає в дію вже з 1 вересня).
Штрафи за заниження категорії складності – від 100 000 грн.

У семінарі приймають участь головні спеціалісти, керівні працівники та провідні фахівці які розробляли нормативні документи з питань будівельної діяльності, ціноутворенні та економіки будівництва в Україні.

Семінар відбудеться 19-20 листопада в місті Києві за адресою:  Київ пл. Л. Украінки, 1 будівля Облдержадміністрації , вхід з лівої сторони кафе «ПЕРЛИНА ПЕЧЕРСЬКУ»

Реєстрація за телефоном: 067 520-23-28, budbiz@budinfo.org.ua

 Програма семінару 

1. Основні питання діяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України на сучасному етапі.

2. Новий порядок отримання дозвільних документів на виконання підготовчих і будівельних робіт та введення об'єктів будівництва в експлуатацію. Посилення та персоніфікація відповідальності за порушення технічного регламенту та будівельних норм і правил.

3. Сучасний стан нормативно-правової бази ціноутворення у будівництві.

4. Визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу ( інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт) у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов'язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).

5. Можливість включення в ЗКР витрат підрядника на розвиток власно бази виробництва та поповнення парку будівельних машин та механізмів.

6. рахування вартістю будівництва коштів на покриття відрахувань на розвиток соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури населених пунктів.

7. Форми КБ-2в та КБ-3 їх суть та особливості використання.

8. Особливості визначення вартості робіт з реконструкції та ремонту будинків і споруд, ремонту обладнання  та устаткування.

9. Особливості визначення вартості пусконалагоджувальних робіт та включення її до кошторисної вартості будівництва.

10. Розробка ресурсних кошторисних норм на будівельно- монтажні роботи, а також на експлуатацію будівельних машин и механізмів, які відсутні у діючий базі.

11. Порядок оформлення скоригованої кошторисної документації яка підлягає перезатвердженню.

12. Нормативно-правові аспекти встановлення прав і зобов'язань учасників будівництва.

13. Сучасний стан та перспективи розвитку нормативно-правової бази ціноутворення у будівництві в частині проектно-вишукувальних робіт.

14. Проектна документація у будівництві – стадії проектування. Останні зміни в порядку розробки проектної документації.

15. Нова редакція Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів. Державні будівельні норми ДБН А.2.2-3-2012 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».

16. Особливості визначення кошторисної вартості проектних (калькуляційний та нормативний метод) і вишукувальних робіт.

17. Ціна тендерної пропозиції (договірна ціна), проведення взаєморозрахунків за обсяги виконаних проектно-вишукувальних робіт. Здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури.

18. Нове в проведенні експертизи проектів будівництва з урахуванням положень Закону України N 3038-V від 17.02.11р. «Про регулювання містобудівної діяльності» та Закону України № 4220-УІ від 22.12.2011 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності».

19. Практичні питання контролю вартості у будівництві.

20. Особливості оподаткування в будівництві в умовах дії Податкового Кодексу.

21. Новий порядок прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта. Механізм та умови прийняття в експлуатацію. Порядок скликання і роботи приймальної комісії. Терміни і документація, необхідна для роботи комісії. Свідоцтво - як підстава для введення в експлуатацію.

22. Що таке об'єкт незавершеного будівництва. Законодавче визначення. Які документи свідчать про статус об'єкта незавершеного будівництва. Основні права та обов'язки власника об'єкта незавершеного будівництва.

23. Аналіз можливих шляхів придбання об'єкта незавершеного будівництва. Продаж будівельних матеріалів. Передача майнових прав за інвестиційними договорами. Передача функцій замовника будівництва. Укладення інвестиційного договору. Укладення договору про спільну діяльність. Порядок продажу об'єктів незавершеного будівництва на аукціоні (конкурсі).

24. Нова редакція Закону України "Про державну реєстрацію майнових прав на нерухомість та їх обмежень".

25. Особливості закупівлі робіт і послуг в будівництві з урахуванням норм ЗУ про держзакупівлі. Кваліфікаційні вимоги до підрядників, особливості розрахунку ціни пропозиції при закупівлі робіт. Закупівля додаткових робіт, що виникають в процесі виконання підрядного договору.

26. Договір підряду в будівництві. Правовий режим договору підряду на капітальне будівництво: істотні умови договору, загальні умови укладення договору підряду (Постанова КМУ від 01.08.2005 р. № 668), зразок договору підряду, принцип генерального підряду (генеральний підрядник і субпідрядники), ліцензування діяльності підрядника. Використання гарантійних термінів; приховані дефекти. Варіантність ціни в підрядних договорах. Закупівля устаткування у складі підрядного договору. Умови укладення договорів підряду за результатами тендеру. Нове у порядку виконання підрядних договорів. Контроль за виконання договору. Відповідальність за договором будівельного підряду (в т.ч. майнова). Порядок розірвання договору підряду, в т.ч. в односторонньому порядку. Взаємовідносини «підрядник-субпідрядник» (розрахунки, розподіл відповідальності, терміни, відшкодування збитків).  Відновлення порушених інтересів організації (підприємства). Випадки визнання підрядних договорів недійсними. Типові помилки. Податкові наслідки: альтернативні режими оподаткування, перша поставка житла. Ризики оформлення права власності (в світлі нового порядку, який набрав чинності з 1 січня 2013р.).

27. Договір про спільну діяльність (просте товариство). Правовий режим договору про спільну діяльність: характер, особливості, істотні умови договору. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі спільної діяльності. Реєстрація договорів та податковий облік. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності (в світлі нового порядку, який набрав чинності з 1 січня 2013р.).

28. Договір купівлі-продажу і попередній договір.  Правовий режим і сфера застосування договорів купівлі-продажу нерухомості, купівлі-продажу об'єкта незавершеного будівництва, договору резервування. Укладення попереднього договору щодо нерухомості, що будується. Оподаткування. Ризики оформлення права власності (в світлі нового порядку).

29. Договір купівлі-продажу майнових прав. Особливості договору купівлі-продажу майнових прав. Чи можливе укладання такого договору забудовником? Оподаткування. Ризики оформлення права власності (в світлі нового порядку).

30. Договір доручення (комісії). Правовий режим: договір доручення, договір комісії, агентський договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Моделі посередницьких договорів. Оподаткування Ризики оформлення права власності.

31. Плата за землю під об’єктами нерухомості. Земельний податок: хто є платником. Коли власник і орендар стає платником земельного податку? З якого  моменту настає обов’язок сплачувати земельний податок? Розрахунок, декларування та сплата земельного податку при оренді будівлі (частини). Пільги при платі за землю та їх застосування. Відповідальність за несплату земельного податку для власника та орендарів

32. Інвестиційний договір. Загальноправові ризики та сфера застосування. Податкові наслідки. Ризики оформлення права власності (в світлі нового порядку з 1 .01.2013р.).

Вартість участі одного слухача - 2200 грн.

Для другого учасника від однієї організації – знижка 5%

Для третього і більше учасників від однієї організації – знижка 7%

В рахунок вказаної суми входить плата за: лекції і консультації; нормативно-методичні матеріали; ділові аксесуари; обіди у ресторані; каву у перервах; сертифікат.

      Реєстрація учасників з 9.30 до 10.00 за адресою:  Київ пл. Л. Украінки, 1 будівля Облдержадміністрації , вхід з лівої сторони кафе «ПЕРЛИНА ПЕЧЕРСЬКУ»

      Для участі необхідно:

      1. Відправити реєстраційні дані: ПІБ, реквізити організації, контактній телефон на адресу: budbiz@budinfo.org.ua

      2. одержати рахунок, який менеджер надішле зручним для Вас способом
      (e-mail, факсом)

      3. оплатити участь.

      З питань реєстрації звертайтесь: 067 520-23-28

       
      Tweet
      Комментарии:
      Всего комментариев: 1
      От: Гриник Игорь Дата: 2013-11-24 19:21:18

      Только положительный отзыв.


      Добавьте свое мнение:

      Имя:
      Email:
      Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
      Коментарий:
      (до 500 символов)