Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Поиск 


ДСТУ 1.3:2004. Національна стандартизація. Правила побудови, викладання, оформлення, погодження, прийняття та позначання технічних умов. Поправки до Зміни N1 (ДСТУ 1.3:2004. Национальная стандартизация. Правила построения, преподавания, оформления, согласования, принятия и обозначения технических условий. Поправки к Изменению N1)

Название (рус.) ДСТУ 1.3:2004. Национальная стандартизация. Правила построения, преподавания, оформления, согласования, принятия и обозначения технических условий. Поправки к Изменению N1
Кем принят Автор не установлен
Тип документа ДСТУ (Державний Стандарт України)
Дата принятия 01.01.2006
Дата внесения изменений 01.01.1970
Статус Действующий
Документ доступен в архиве в формате MS Word
Документ предоставляется совершенно бесплатно, без СМС или другой скрытой оплаты.
Скачивание доступно только зарегистрированным пользователям.
Зарегистрируйтесь сейчас и получите свободный доступ ко всей базе документов - ДСТУ, ГОСТ, ДБН, Снип, Санпин




Скачать документ бесплатно!


Предварительный просмотр:

ПОПРАВКИ до Зміни №1 ДСТУ 1.3:2004 «Національна стандартизація. Правила побудови, викладання, оформлення, погодження, прийняття та позначання технічних умов», внесена за змістом і формою згідно з Інформаційним покажчиком «Стандарти» №5 за 2006 р. (ІПС №3, №5 -2006)

(Зміна  №1 ДСТУ 1.3:2004 опублікована  в журналі «Біс» №3 за 2006 рік прим. ред.)

ТЕКСТ ПОПРАВКИ

Місце поправки

Надруковано

Повинно бути

Пункт 3.6,

перший перелік

Змінити слово «виготовлення» на «експлуатування (ГОСТ 12.005)»

Викласти в новій редакції:

«- технічним завданням (контрактом, протоколом, договором, конструкторською документацією тощо) для:

- одиночної продукції, яку складають на місці виготовлення;

- одиночної та дрібносерійної продукції, яку складають на місці експлуатування (ГОСТ  15.005);»

Пункт 4.6

« У назві продукції дозволено застосовувати власні назви, фірмові знаки для товарів і послуг, якщо право власності на них засвідчено згідно з чинним законодавством України»

«У назві продукції дозволено застосовувати знаки для товарів і послуг згідно з чинним законодавством»