Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 

 
Email
Пароль
Войти Регистрация
Про проект Методики перерахунків за послуги централізованого теплопостачання

Название (рус.) О проекте Методики пересчета за услуги централизованного теплоснабжения
Кем принят НТР Держбудівництва та архітектури
Тип документа Решение
Рег. номер 73
Дата принятия 20.12.2014
Статус Действующий
Только зарегистрированные пользователи могут скачать этот документ в архиве

 Про проект Методики перерахунків за послуги

 централізованого теплопостачання

Рішення НТР від 14 грудня 2001 р. № 73

            Розглянувши проект Методики перерахунків за послуги централізованого теплопостачання, розроблений з метою врегулювання розрахунків за надані послуги з теплопостачання, що здійснюються відповідно до Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.97 № 1497, та Правил користування тепловою енергією, затверджених наказом Міненерго України та Держбуду України від 28.110.99 № 307/262, науково-технічна рада вирішила:

            1. Рекомендувати розроблений Проблемним інститутом нетрадиційних енерготехнологій та інжинірингу проект Методики перерахунків за послуги централізованого теплопостачання з урахуванням пропозицій та зауважень до експериментального застосування в теплопостачальних підприємствах: КТП “Комуненергія”, м.Рівне (В.Казачек); ОКП “Дніпротеплоенерго”, м.Дніпропетровськ (В.Дерев’янко); ВАТ “Облтеплокомуненерго”, м.Чернігів (О.Менайлов).

            2. Проблемному інститутові нетрадиційних енерготехнологій та інжинірингу (М.Рабінович):

            у тижневий термін доопрацювати проект Методики з урахуванням пропозицій та зауважень і направити на погодження Мінпаливенерго України та іншим зацікавленим організаціям;

            до 1 березня 2002 р. підготувати порівняльний аналіз фінансово-економічних показників перерахунків за результатами опалювального періоду 2000/2001 років та експериментального застосування проекту Методики на зазначених підприємствах.

            3. Відділу стратегії розвитку комунальної теплоенергетики (С.Кремена) у І кварталі 2002 р. надати пропозиції щодо затвердження Методики та її подальшого використання.

            4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Комітету М.Руля.

Голова НТР

В.Череп

Довідка

                Проект Методики перерахунків за послуги централізованого теплопостачання розроблено Проблемним інститутом нетрадиційних енерготехнологій та інжинірингу відповідно до наказу Держбуду від 15.06.2000 № 125 з метою врегулювання питань оплати наданих послуг з теплопостачання.

                Документом визначається методика перерахунків за послуги централізованого теплопостачання, які здійснюються між постачальником і виконавцем послуг (споживачем) централізованого теплопостачання.

                Перерахунки виконуються у разі:

                відхилення метеорологічних умов опалювального сезону, визначених градусо-добами, від нормативних більш ніж на 5%;

                недотримання постачальником і виконавцем послуг (споживачем) умов договору в частині температурних характеристик теплоносія та графіків теплопостачання.

                Документом передбачено, що рішення про перерахунки вартості спожитої теплової енергії, пов’язані з відхиленням фактичних метеопараметрів від нормативних, приймає уповноважений орган місцевої виконавчої влади, який затверджував тарифи, а про повернення коштів – тільки у разі затвердження 100%-ного відшкодування витрат теплопостачальної організації та відсутності заборгованості.

                Наведені величини відхилення режимних параметрів, які зумовлюють необхідність виконання перерахунків, надані формули для розрахунків, а в додатки включено приклади розрахунків і деякі довідкові дані.

                Методика розроблена відповідно до чинних нормативних документів та відповідає вимогам "Правил користування тепловою енергією" та "Правил надання населенню послуг з водо-, теплопостачання та водовідведення”.Спонсоры раздела: